Estrada

Aleksandra Jakšić otkrila razloge za tužbe protiv Milene Kačavende i Dače

Bivša učesnica Elite 9 iznela stavove o sukobima i otkrila pozadinu odnosa sa Janjušem

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Bivša učesnica Elite 9 iznela stavove o sukobima i otkrila pozadinu odnosa sa Janjušem

Aleksandra Jakšić, koja je rano jutros napustila Elitu 9 nakon odluke publike, sumirala je svoje učešće u razgovoru za portal Pink.rs. Tom prilikom, govorila je o sukobima sa Milenom Kačavendom i najavila podnošenje tužbi protiv nje i Dače zbog, kako tvrdi, iznošenja laži o njenom privatnom životu.

Jakšić je istakla da nije promenila mišljenje o Mileni Kačavendi od početka sezone, a dodatne informacije koje je saznala tokom boravka u Beloj kući dodatno su uticale na njen stav. “Nikada nikoga nisam tužila, ali mislim da ću napraviti presedan, pa ću je tužiti, kao i Daču. Jedine dve osobe koje ću tužiti i nikoga više, oni su izneli gomilu laži o mom životu, dobila sam još neke informacije, pa eto. Tako da će biti poveće tužbe, sa više tačaka”, izjavila je Aleksandra za Pink.rs.

Osim o sukobima, progovorila je i o odnosu sa Markom Janjuševićem Janjušem, koji je često bio predmet komentarisanja. Navela je da nije planirala ljubavnu vezu sa Janjušem, već da je taj odnos bio deo njene strategije u rijalitiju. “Janjuš je bio prvi udarac koji sam zadala, naravno, nisam planirala vezu sa njim. Prihvatila sam njegovu igricu, kao i on moju, a došla sam do cilja da se njih dvoje razdvoje i posvađaju, pa sam uspela da okrenem njene prijatelje da postanu moji, a bili su njeni. Možda mi je namera bila bezobrazna, ali smo na kraju postali prijatelji”, objasnila je Jakšićeva.

Jakšić je u razgovoru naglasila da detalje tužbi još ne želi da iznosi u javnost, ali da je odlučna u nameri da pravdu potraži na sudu. Završetkom učešća u Eliti 9, Aleksandra je najavila mirniji period, ali i rešavanje sukoba putem institucija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version