Estrada

Aleksandra Jakšić progovorila o odnosu sa Anđelom Rankovićem nakon izlaska iz Elite 9

Nakon što je napustila rijaliti, Aleksandra otkriva detalje bliskosti sa Anđelom i komentariše emotivne simpatije

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nakon što je napustila rijaliti, Aleksandra otkriva detalje bliskosti sa Anđelom i komentariše emotivne simpatije

Aleksandra Jakšić, koja je jutros napustila “Elitu 9” odlukom publike, prvi put je otvoreno govorila o svom odnosu sa Anđelom Rankovićem. U intervjuu za Elita.rs, Aleksandra je istakla da su tokom sezone bili veoma bliski, ali da njihov odnos ne može precizno da definiše.

“Bili smo jako bliski, imali smo specifičan odnos celu sezonu. Imali smo puno prepreka i vetrova koji su pokušavali da nas razdvoje, ali smo se stalno držali zajedno. Kakav je naš odnos? Ja to ne mogu ni da definišem, onako kako ste gledali, tako je i bilo, a ja nisam želela da se definiše i nisam želela da ja to definišem”, izjavila je Aleksandra.

Otkrila je i da simpatije između nje i Anđela postoje: “Simpatije tu jesu, jesu… Ja nisam neka šifalica koja će da ulazi u veze i da se ljubaka, kao što je i on ušao da bude ono što jeste. Uživali smo u društvu jedno drugog i to je bilo to, možda nešto bude, a možda i ne, zato i jeste trajao.”

Jakšićeva je naglasila da nije dozvoljavala drugima da naruše njihov odnos, navodeći da je svako ko je pokušao da se približi, morao da odstupi.

Pored toga, Aleksandra se osvrnula na sukobe sa Milenom Kačavendom i otkrila da nije planirala vezu sa Markom Janjuševićem Janjušem, već je kroz igru uspela da promeni odnose među učesnicima.

Njena iskrenost i otvorenost izazvale su brojne reakcije, a fanovi sa nestrpljenjem prate dalji razvoj događaja nakon njenog izlaska iz rijalitija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version