Estrada
Anđelo o prijateljstvu sa Terzom: Milica i ja nikada nismo želeli da pređemo granicu
Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.
Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.
U okviru najnovije podele budžeta u rijalitiju, Anđelo Ranković je odlučio da dodeli male budžete Filipu Đukiću i Borislavu Terziću Terzi, navodeći da mu novac nije presudan, već odnos i mišljenje koje ima o njima. On je istakao da su mu obojica dragi, te da sa Filipom ima dobar odnos od samog početka, iako ne provode puno vremena zajedno. “Filipe, mi smo od početka dobri, ne blejimo i ne provodimo po ceo dan. Mi se vrtimo u krug cele sezone, imam o tebi lepo mišljenje, dobar si, ispravan i pošten. Na početku si više komentarisao, bio si direktan, a onda te je ubila energija. Meni se dopada način na koji ti razmišljaš i držiš se svog stava. Ja ne mislim da si lažan u odnosu sa Aneli. Ne mislim da si kvaran i da hoćeš da naneseš zlo”, rekao je Anđelo.
Filip Đukić je odgovorio da mu budžet nije od značaja: “Mene boli uvo za budžet, nemam problem zbog malog budžeta i to mi je samo traženje razloga da nekome nešto zameriš. Svako ima pravo drugačije da rasuđuje, ali meni budžet ne smeta nego su mi bitno mišljenje i odnos.”
Kada je reč o Terzi, Anđelo ga je opisao kao vrednog, sposobnog i energičnog čoveka, koji je uvek spreman da pomogne. Posebno je naglasio koliko Terza ceni i poštuje porodicu, što smatra njegovom velikom vrlinom. “Terza, vredan, radan, energičan i sposoban. Ovde si se svima našao i bio tu šta god da mu je potrebno. Ti ceniš svoju porodicu, poštuješ je i to uvek ističeš. Ja nikad nisam mislio da ti imaš lošu dušu, pa i kad opsuješ i uvredio 1000 puta si pokazao da se istinki kaješ. Kad se desila situacija za nas reagovao si više nego korektno, sačekao si sve, a onda smo pričali. Ja sam se istinki izvinio jer smatram da sam pogrešio i rekao sam da snosim odgovornost i da Milica ništa nije kriva jer je to iz drugarstva preraslo u muvanje. Milica i ja nikad nismo hteli da pređemo granicu. Ja sam se izvinio i znam da si video da je iskreno”, objasnio je Anđelo.
Ovim rečima, Anđelo je pokazao koliko ceni iskrena prijateljstva i jasno stavio do znanja kako granice nisu pređene, istakavši poverenje i poštovanje među učesnicima.