Estrada
Anđelo uručio Staniji mali budžet, iznenadio je sve učesnike u Eliti
Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.
Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.
Veliko iznenađenje dogodilo se pred kraj podele budžeta u Eliti 9 kada je Anđelo Ranković odlučio da Staniji Dobrojević dodeli mali budžet. Ovakav potez niko nije predvideo, a Stanija nije krila iznenađenje zbog ove odluke. Anđelo je u svom obrazloženju naveo da je Stanija, iako ima prijatnu energiju i deluje smireno, ipak imala momente impulsivnosti, posebno kada je reagovala na Uroša. “Stanija, mali budžet, ali ti od mene zaslužuješ više. Koliko god da smo dobri ipak imaju ljudi sa kojima sam proveo više vremena. Ja sam rekao da imaš jaku prijatnu energiju, da si mirna i staložena. Mirnoću si demantovala jer si nasrnula na Uroša. Ušla si kad je ovde situacija kad je energija katastrofa i da nisi bila spremna na sve ovo. Meni to ne menja mišljenje o tebi da si staložena osoba sa kojom može da se priča kad nije u konfliktu. Ti imaš neke reakcija za koje ne mogu da verujem. Impulsivna si i reaguješ na sve kad se spomeneš. Meni se ne dopada jer ne zaviruješ u tuđe dvorište. Ne vidim da želiš da ulaziš u rat sa nekim nego želiš da rešiš svoju situaciju. Mislim da u odnosu sa Asminom nakon mesec dana nije bilo ljubavi nego poštovanje i samo ste na tome nosili odnos tri godine. Ti si prema meni zaista korektna i ne želim da ponavljam stvari koje sam ti zamerio. Krenulo je sa flertovanjem, a sve je to stalo i mislim da je ispalo bolje i normalnije. Mislim da bi bio pogrešan trenutak i mesto da se bilo šta desilo između nas”, rekao je Ranković.
Ovaj gest izazvao je veliko interesovanje među ostalim učesnicima i pratiocima rijalitija, a mnogi su komentarisali da su Stanijini protivnici sada zadovoljni ovakvim razvojem događaja.