Estrada
Aneli otvoreno o bivšima i odnosu sa Filipom: Analiza veza i specijalni poklon za Đukića
Aneli Ahmić je u razgovoru sa robotom Tošom iskreno govorila o Lukinim i Asminovim postupcima, situaciji sa Anitom i Majom, kao i o svom planu za Filipa Đukića.
Aneli Ahmić je u razgovoru sa robotom Tošom iskreno govorila o Lukinim i Asminovim postupcima, situaciji sa Anitom i Majom, kao i o svom planu za Filipa Đukića.
Aneli Ahmić je tokom razgovora sa robotom Tošom podelila svoja razmišljanja o aktuelnim odnosima sa bivšim verenikom Asminom, bivšim mužem Lukom, kao i o trenutnoj situaciji sa Filipom Đukićem. Ona je istakla da su se Luka i Asmin, iako su ranije imali sukobe van rijalitija, sada u “Eliti” zbližili i postali prijatelji. Kako je navela, “Moj bivši verenik i bivši muž se ovde druže, a napolju samo što se nisu poubijali… Da bi se na kraju ovde spojili, postali najbolji prijatelji, druže se, nerazdvojni su.”
Aneli je priznala da je iznenađena sopstvenom situacijom i da je, gledajući ih zajedno, shvatila šta je sebi dozvolila – pojavila se nespremna i nesređena, ali je potom odlučila da se sredi i obuče svoju belu haljinu. Takođe je navela da sada ima problema sa dve ukućanke, Anitom i Majom, koje je često vređaju, dok komentariše njihov odnos prema muškarcima: “Njima su sad žene ustvari muškarci. Njima je izgleda uvek trebala žena da se kriju ispod njihove suknje”, komentarisao je Toša, na šta je Aneli dodala da su Luka i Asmin često tražili podršku od nje, a sada se ponašaju drugačije.
Pomenula je i situaciju sa Anitom, rekavši da joj je prepustila “trudničko mesto”, ali da i dalje dobija uvrede. Osvrnula se i na Majin odnos, ističući kako očekuje da će ona otići u Crikvenicu.
U nastavku razgovora, postavilo se pitanje da li će Anita dozvoliti Luki da uđe u “desetku”, na šta je Toša odgovorio: “Ona ga ne bi pustila ni do prodavnice.” Aneli smatra da je sve to deo taktike, dok je Toša komentarisao da bi Luka prevario Anitu kada bi imao priliku.
Na kraju, Aneli je otkrila da je osmislila poseban poklon za Filipa Đukića, sa porukom “neka piše Šaneli”.