Estrada
Bora Santana tvrdi: Čast i poštenje mi najvažniji, za loše postupke krivim druge
U emisiji ‘Elita 9’, Bora Santana odgovorio na optužbe Anđela Rankovića i objasnio zašto smatra da nije odgovoran za svoje ispade tokom sezone.
U emisiji ‘Elita 9’, Bora Santana odgovorio na optužbe Anđela Rankovića i objasnio zašto smatra da nije odgovoran za svoje ispade tokom sezone.
Tokom podele budžeta u rijaliti programu ‘Elita 9’, Anđelo Ranković dodelio je sledeći budžet Bori Santani, ali uz to uputio ozbiljne kritike na račun njegovog ponašanja tokom ove sezone. Anđelo je istakao da je Bora pokazao mnoge loše strane, iako ima talenat za muziku i voditeljstvo, te da je umesto zabavljača pokazao potpuno suprotno. On je dodao: “Ovde si kao da predstavljaš sve loše. Ja sam te kao drug kritikovao i savetovao da se skloniš od Anastasije, ali više nisam pokušavao. Mislim da si sam svestan da si mnogo loših stvari ovde uradio. Naravno da imaš i dobre strane koje se ne mogu osporiti.”
Bora Santana je odgovorio da je sezonu započeo kako treba, ali da su ga drugi naveli na loše ponašanje. “Ne mogu da krivim druge, ali to su izvukli iz mene. Većina bližih ljudi je mene ovde izdalo, a ne ja njih. Drago mi je što veruješ da ja to nisam za tebe rekao. Mi se ne družimo sa ljudima koji se bave kriminalom i prete, već sa normalnim i poštenim ljudima. Ja nikad nikome nisam udario na porodicu i životne priče, a na mene su nasrtali ljudi, kriminalci, a ja ni na koga nisam nego sam pokazivao čast, poštenje i obraz. Ja nikad nikome nisam skinuo devojku, uzeo ženu, a meni su drugi to radili ceo život. Meni su čast i poštenje na prvom mestu”, naglasio je Santana.
Uprkos kritikama i tenzijama, Bora je istakao da se drži svojih principa i da smatra da su drugi odgovorni za njegovu negativnu stranu koja je izašla na videlo tokom ovog takmičenja.