Estrada
Filip Car odgovorio na Asminove komentare: Sramota me da komentarišem ovu temu
Nakon što je Asmin Durdžić izneo pesmu o Filipu Caru i Maji Marinković, Car se kratko oglasio za Pink.rs
Nakon što je Asmin Durdžić izneo pesmu o Filipu Caru i Maji Marinković, Car se kratko oglasio za Pink.rs
Filip Car, poznat po učešću u rijaliti programima, našao se ponovo u fokusu javnosti nakon što je Asmin Durdžić, aktuelni učesnik “Elite 9”, kroz pesmu prokomentarisao njegov odnos sa Majom Marinković. Asmin je u izjavi za Pink.rs izneo stih: “Šta Car ima, što nemam ja?”, aludirajući na to da on i Filip gaje emocije prema istoj ženi – Maji Marinković.
Ubrzo nakon toga, redakcija portala Pink.rs kontaktirala je Filipa Cara kako bi čula njegov stav o ovim aktuelnim dešavanjima. Car je bio izuzetno kratak i jasan u odgovoru: “Sramota me komentarisati! Zaista, sramota me poveznice bilo kakve sa njima, zato se oglašavam za izjave! Hvala na razumevanju”, rekao je Car, pokazujući da ne želi dodatno da ulazi u ovu priču.
Podsećamo, Filip Car je nedavno za isti portal izneo svoje mišljenje i o ponašanju pojedinih učesnika rijalitija, posebno Filipa Đukića, navodeći da mu se ne dopada način na koji se Đukić ponaša s obzirom na godine i poziciju voditelja na televiziji. Car je tada istakao: “Ne sviđa mi se ponašanje Filipa Đukića zato što je to skoro četrdesetogodišnji muškarac… On je tamo došao kao neko ko je voditelj na televiziji, treba da pazi na svoj imidž, a neke stvari mi se kod njega ne sviđaju. Drag mi je i gotivim ga, ali realno, to što radi ne mogu opravdati.”
I dok se komentari i dalje nižu u vezi sa ovim ljubavnim trouglom, čini se da Filip Car ne želi da se upušta u dalje javne rasprave na ovu temu.