Estrada
Jakšićka napustila Elitu 9: Anđelo preuzeo vođstvo i odmah poslao poruku
Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila Elitu 9, njeno pismo izabralo je Anđela za novog vođu, a on se odmah oglasio pred ostalima.
Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila Elitu 9, njeno pismo izabralo je Anđela za novog vođu, a on se odmah oglasio pred ostalima.
Tokom prethodne noći iz rijalitija ‘Elita 9’ izašla je Aleksandra Jakšić, a dan kasnije učesnici su dobili njeno pismo u Beloj kući. U pismu je Jakšićka navela da je za novog vođu izabrala Anđela, što je izazvalo dodatnu pažnju među zadrugarima. U poruci je napisala: “Da vidimo ko kosi, a ko vodu nosi, vođa je Anđelo, čekamo te, Loro piano.”
Na ovu odluku, Anđelo je odmah reagovao i zahvalio se Jakšićki: “Jakša, hvala puno, ljubim te, jedi picu i za mene, nadam se da je izolacija očišćena za pojedine.” Njegov komentar izazvao je reakcije među ostalim učesnicima, a sada se očekuje kako će Anđelo voditi grupu i kakve promene će doneti u narednim danima.