Estrada
Maja Berović izvadila silikone iz usana: Prirodni izgled mi više prija
Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu
Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu
Maja Berović, popularna pevačica poznata po svom upečatljivom izgledu i energičnim nastupima, nedavno je donela odluku da ukloni silikone iz usana. U razgovoru za Pink, Maja je otkrila da je ovaj potez rezultat lične želje, a ne trenutnog trenda. Kako je istakla, želela je da se vrati svom prirodnom izgledu, jer joj je s godinama postalo važno da se dobro oseća u svojoj koži.
“Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend, možda jeste, ali meni je smetalo. Imala sam problem i iz tog razloga sam se odlučila, naravno i iz estetskog… Shvatila sam da mi to prosto nije lepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam smogla hrabrosti da to uradim. Ali mislim da se vraća taj prirodni izgled, što je dobro”, rekla je Maja za Pink.
Pevačica je naglasila da trenutno nema želju da menja još nešto na sebi: “Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam želela, ja sam promenila.”
Ovo leto za Maju biće posebno radno, budući da planira niz nastupa širom regiona. Ipak, porodica joj ostaje na prvom mestu, pa su suprug i sin uvek uz nju. “Hoće, on je uvek sa mnom. Vodimo ga svuda sa nama. Naravno, ne vodimo ga na nastupe, ali gde god idemo mi, ide i on sa nama. I muž i sin, sve pakujem u jedan kofer i idemo svi kao čergari. Drugačije ne bih bila srećna. Oni su mi najvažniji da su mi tu u blizini i onda sam ja potpuno opuštena”, iskrena je Berovićeva.
Fanovi su podržali Majinu odluku, a ona poručuje da sa mnogo energije ulazi u novu radnu sezonu, spremna za sve predstojeće izazove.