Estrada

Mina Kostić još uvek u bolnici zbog tehničkih problema: Otpust odložen

Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši

Published

on

google maps/printscreen, Pink.rs

Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši

Mina Kostić, poznata pevačica, već nekoliko nedelja boravi u psihijatrijskoj ustanovi “Dr Laza Lazarević” u Beogradu. Iako je danas trebalo da bude otpuštena sa klinike, njen povratak kući odložen je zbog tehničkih problema sa informacionim sistemom bolnice. Administrativne procedure ne mogu biti završene dok se sistem ne uspostavi, pa je izlazak pevačice za sada neizvestan.

Podsećamo, Mina Kostić je hospitalizovana 31. maja, a u ustanovu je primljena u pratnji policije nakon što je pokazala agresivno ponašanje. Tokom njenog boravka, podršku su joj pružali najbliži – verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je hitno doputovao iz Amerike, kao i brat i sestra koji je redovno posećuju.

Vest o Mininom zadržavanju na lečenju izazvala je veliko interesovanje javnosti, a brojne kolege i fanovi oglasili su se sa porukama podrške i željom za njen što brži oporavak.

Pevačica je ranije otvoreno govorila o teškim životnim periodima kroz koje je prolazila, kao i o zdravstvenim izazovima. U intervjuu za “Skandal” izjavila je: “Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti. Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome.”

Za sada nije poznato kada će Mina Kostić biti puštena iz bolnice, a njen tim i porodica ostaju uz nju dok se situacija ne reši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version