Estrada
Novi sukobi u Beloj kući: Aneli napala Ivana, žestoka razmena sa Anđelom
Podela budžeta u Eliti 9 donela je burne rasprave između Aneli, Ivana i Anđela, a pale su i teške reči i optužbe.
Podela budžeta u Eliti 9 donela je burne rasprave između Aneli, Ivana i Anđela, a pale su i teške reči i optužbe.
Tokom podele budžeta u Eliti 9 došlo je do novih tenzija među učesnicima. Najpre je Aneli Ahmić oštro reagovala na Ivana Marinkovića, optužujući ga za ljubomoru zbog njenog druženja sa Anđelom Rankovićem. “Ti si taj koji ljubomoriše, a ja sam se tebi suprodstavila i nisam dozvolila da ljubomorišeš na druženje Anđela i mene. Ja ću da verglam ovako do sutra”, poručila je Aneli. Ivan je na to upitao zbog čega su se posvađali, dok je Aneli insistirala da mu smeta njena bliskost sa Anđelom i da je zbog toga bio ljubomoran. Marinković je odgovorio da nema potrebu da ulazi u sukobe i da se slaže sa Anđelom kad je on u pravu, dodajući: “Do kraja te ne diram i za mene ostaješ kindergarden”. U raspravu se uključio i Anđelo Ranković, ističući da su odnosi između Matore i Ivana zahladneli i da su ga neki učesnici, poput Dragane, više podržavali. On je dodao da je Ivan branio Aneli manje nego Luka, ali da je kasnije došlo i do vređanja porodice zbog vina. Ivan je uzvratio da nije “jeftin igrač” i da Aneli koristi situaciju, dok je Anđelu poručio da bi mu pokazao odnos sa Stanijom da ima više vremena. Zaključio je da je Anđelo postupio ispravno, a Aneli nazvao “glupom kao tocilo”. Rasprava je pokazala da tenzije među učesnicima ne jenjavaju, a podela budžeta je još jednom iznela na površinu stare i nove sukobe.