Elita
Oglasila se Aleksandra Jakšić: Po ispadanju iz Elite, progovorila o odnosu sa Anđelom za Elitu.rs
Bez dlake na jeziku!
Sada već bivša učesnica “Elite 9”, Aleksandra Jakšić, jutros je rano napustila imanje u Šimanovcima odlukom gledalaca, pa se tako sada oglasila za portal Elita.rs.
Naime, Aleksandra je za naš portal progovorila o odnosu sa Anđelom Rankovićem, s obzirom na to da se o prirodi istog spekulisalo naveliko i naširoko.
– Bili smo jako bliski, imali smo specifičan odnos celu sezonu. Imali smo puno prepreka i vetrova koji su pokušavali da nas razdvoje, ali smo se stalno držali zajedno. Kakav je naš odnos?! Ja to ne mogu ni da definišem, onako kako ste gledali, tako je i bilo, a ja nisam želela da se definiše i nisam želela da ja to definišem – rekla je ona, te je otkrila da simpatije postoje:
– Simpatije tu jesu, jesu…Ja nisam neka šifalica koja će da ulazi u veze i da se ljubaka, kao što je i on ušao da bude ono što jeste. Uživali smo u društvu jedno drugog i to je bilo to, možda nešto bude, a možda i ne, zato i jeste trajao. Gledam podelu i napisala sam na papiriću: “sada ćemo da vidimo ko kosi, ko vodu nosi”, on je rekao: “ljubim te Jakšić, Loro Pijano” (tekst pesme Nući)…Nisam dozvoljavala da bilo ko narušava naš odnos, ko god je pokušao da se približi malo više, doživeo je kao i ostale devojke. Poenta je da ko god da je prišao, morao je da odstupi – ističe Jakšićka za Elita.rs.