Estrada
Robot Toša stigao u Elitu, Dača odmah komentarisao Asmina i vepra iz šume
Dolazak robota Toše u rijaliti izazvao je brzu reakciju Dače Virijevića, koji se odmah požalio na Asmina, dok su stanari razgovarali i o iznenadnom pojavljivanju vepra.
Dolazak robota Toše u rijaliti izazvao je brzu reakciju Dače Virijevića, koji se odmah požalio na Asmina, dok su stanari razgovarali i o iznenadnom pojavljivanju vepra.
Robot Toša je danas ušao u “Elitu” i odmah započeo razgovor sa Dačom Virijevićem. Po dolasku, Dača je iskoristio priliku da se požali na Asmina, dok su ostali ukućani diskutovali o neobičnoj situaciji sa veprom koji je pobegao iz šume i sada se sunča na neobičnom mestu.
“Ovaj sutomorski vepar pobegao iz šume i sunča se tamo”, izjavio je Dača, na šta je Toša duhovito odgovorio: “Pa što se vi ne sunčate, nije to njegovo privatno vlasništvo”. U razgovor se uključila i Boginja, rekavši: “Ja volim da se znojim ali ne na suncu”. Dača je zatim zamolio Tošu: “Tošo uključi rendgen da vidiš da li je Aneli atlas dobar. Vepar i veprica me provociraju”.
Ova zanimljiva konverzacija među stanarima još jednom je pokazala koliko ulazak novih učesnika može osvežiti atmosferu u rijalitiju.