Estrada
Aneli Ahmić otvorila dušu robotu Toši: Iskreno o svojim osećanjima i Filipu
U rijalitiju Elita 9, Aneli je pred kamerama priznala koliko joj je teško, dok ju je robot Toša pažljivo slušao
U rijalitiju Elita 9, Aneli je pred kamerama priznala koliko joj je teško, dok ju je robot Toša pažljivo slušao
Aneli Ahmić, učesnica rijalitija Elita 9, privukla je pažnju gledalaca kada se pred kamerama emotivno otvorila robotu Toši. U razgovoru koji je emitovan 23. juna, Aneli je kroz suze govorila o svom trenutnom stanju i o odnosu sa Filipom.
U videu koji su preneli mediji, Aneli je priznala da se poslednjih dana oseća veoma loše i da je umor stigao. “Ja sam danas totalno neraspoložena. Naravno da će da prođe”, rekla je ona, dok ju je Toša pitao kako može da joj pomogne. Aneli je otvoreno priznala da se oseća nezadovoljno, da joj sve fali i da je tužna i razočarana. “Ja mislim da sam jaka i govorim da mi ne mogu ništa, ali bih sad plakala kao kiša”, iskreno je izjavila.
Robot Toša ju je savetovao da je u redu da ponekad pusti suze, ali Aneli je priznala da je mnogo puta suze zadržala. “Ne mogu više da plačem. Danas mi je verovatno tako, a sutra ću verovatno biti u drugačijem izdanju. Mene je stigao umor, sve me je stiglo”, dodala je.
Pričajući o Filipu, Aneli je istakla da on nije uvek vešt u započinjanju razgovora, ali i da ona pokušava da pronađe stvari koje će je nasmejati. “On ima neke fore kojima ja mogu da se smejem jer pronalazim nešto čemu ću da se smejem i da se sprdam, a druge žene nisu kao ja i nemaju tu ludost kao ja”, objasnila je.
Gledaoce je ovaj iskreni razgovor podsetio na izazove sa kojima se takmičari rijalitija suočavaju pred kamerama, a Aneli je još jednom pokazala koliko je važno podeliti svoja osećanja u teškim trenucima.