Estrada
Bebica žestoko napao Luku zbog Anđela tokom emisije: Ne dozvoljava mu da priča
Tokom ‘Pretresa nedelje’ došlo je do burne rasprave između Bebice i Luke zbog Anđela Rankovića, dok su ostali učesnici komentarisali podele budžeta.
Tokom ‘Pretresa nedelje’ došlo je do burne rasprave između Bebice i Luke zbog Anđela Rankovića, dok su ostali učesnici komentarisali podele budžeta.
U emisiji ‘Pretres nedelje’ koju vodi Milan Milošević, Jovana Tomić Matora je prva dobila priliku da prokomentariše podelu budžeta Anđela Rankovića. Ona je istakla da je Asminu smetalo što Anđelo zove Maju ‘Loptica’ i da nije realno da Asmin dobije srednji budžet od ljudi sa kojima je bliži. Matora je iznela mišljenje da Anđelo nije nadmudrio Staniju, već da mu je samo važan izgled i da, da nije bilo sukoba sa Stanijom i Aneli, ne bi iznosio svoje mišljenje o njima. Stanija je potom rekla Anđelu da joj nije zanimljiv jer je mogao biti dobar prijatelj, na šta je Anđelo odgovorio: ‘Ja ne želim da budem skupa priča nego kukavica.’
Nakon toga, Bebica je istakao da želi prvo da spomene ono što je njemu najinteresantnije i dodao da Luka pokušava da brani Anitu i njihove veze i prevare, ali da zapravo ne zna ništa o tome. Luka je odgovorio da mu je Anđelo rekao da je loš sin i otac zato što je išao protiv svoje majke. Bebica je insistirao da Luka ne želi da čuje šta se priča i šta je Anita pisala Anđelu, tvrdeći da Luka nije upućen u sve detalje dok je bio deo cele situacije. Tokom ovog sukoba, Bebica nije dozvoljavao Luki da se dalje izjasni, što je izazvalo dodatnu tenziju među učesnicima.