Estrada

Boškić demantovao glasine o Milici Veličković: Nismo imali trojku, ostajemo prijatelji

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji ‘Pretres nedelje’, Boškić je otkrio svoju stranu priče i zamolio bivšu da ga ne spominje u rijalitiju

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji ‘Pretres nedelje’, Boškić je otkrio svoju stranu priče i zamolio bivšu da ga ne spominje u rijalitiju

Boškić, poznat kao bivši dečko Anite Stanojlović i dugogodišnji prijatelj Nenada Marinkovića Gastoza, oglasio se povodom tvrdnji koje su iznete tokom aktuelne emisije ‘Pretres nedelje’. Naime, Anita je tokom večeri izjavila da je Milica Veličković navodno imala trojku sa Boškićem, što je izazvalo burne reakcije u rijaliti zajednici i na društvenim mrežama.

Ekipa Pink.rs je odmah kontaktirala Boškića kako bi čuli njegov komentar na temu koja se proširila medijskim prostorom. On je kratko i jasno demantovao sve navode, ističući da između njega i Milice nije bilo ničeg osim prijateljstva. “Ne, naravno da nije istina. Nemam ništa drugo da kažem, ostaću suzdržan. Ne znam što me spominju, obećala mi je kad je ušla da neće pričati o meni, ali džabe. Milica i ja nismo imali nikakvu trojku, dobri smo drugari”, rekao je Boškić za Pink.rs.

Dodao je i da je Anitu zamolio da ga ne spominje u rijalitiju, što, kako navodi, ona nije ispoštovala. Ova tema izazvala je brojne komentare među gledaocima i pratiocima rijalitija, ali za sada nema reakcije od strane Milice Veličković.

Kako će Anita reagovati na Boškićev demanti i da li će se ova priča dalje razvijati, ostaje da se vidi u narednim epizodama. Pratioci rijalitija sa nestrpljenjem očekuju dalji rasplet među akterima ovog javnog sukoba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version