Estrada

Ljuba Aličić iskreno o estradi: Oštro o kolegama i koncertima

Pevač otvoreno u emisiji Amidži šou govorio o mladim zvezdama, sukobu sa Kebom i svom viđenju muzičke scene

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevač otvoreno u emisiji Amidži šou govorio o mladim zvezdama, sukobu sa Kebom i svom viđenju muzičke scene

Ljuba Aličić, poznati pevač narodne muzike, gostovao je u emisiji “Amidži šou” gde je bez zadrške odgovarao na pitanja gledalaca sa Instagrama. Tokom gostovanja, Aličić je izneo svoje mišljenje o aktuelnoj muzičkoj sceni i otvoreno komentarisao ponašanje mlađih kolega.

Na pitanje ko je po njegovom mišljenju najveća zvezda narodne muzike, Ljuba je bez dileme odgovorio: “Šaban Šaulić.”

Kada je reč o održavanju velikih koncerata, Aličić je bio jasan i direktan: “Kad vidim ko sve pravi, ne pravi mi se koncert. Jeza me hvata. Koju pesmu ti imaš, majke ti?” Time je jasno pokazao kritički stav prema nekim mlađim izvođačima, a posebno je apostrofirao Jakova Jozinovića, kojeg je ovog puta oštro prozvao.

U razgovoru se dotakao i odnosa sa kolegama, pa je tako progovorio o ranijoj svađi sa Kebom, a pohvalne reči je imao za Janjuša, kog je nazvao “najboljim čovekom u Eliti”.

Emisija je izazvala dosta reakcija na društvenim mrežama, a fanovi su podržali Ljubinu iskrenost i direktan pristup. Njegovi komentari su izazvali polemike među gledaocima, ali su još jednom potvrdili njegovu reputaciju pevača koji nema dlake na jeziku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version