Estrada

Mina Kostić napustila kliniku u pratnji porodice: Prve fotografije pevačice po izlasku

Pevačica se nakon boravka u klinici ‘Dr Laza Lazarević’ pojavila uz podršku verenika i brata, kratko poručila kako se oseća

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica se nakon boravka u klinici ‘Dr Laza Lazarević’ pojavila uz podršku verenika i brata, kratko poručila kako se oseća

Mina Kostić, poznata domaća pevačica, danas je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’ nakon višednevnog boravka. Na fotografijama nastalim po izlasku iz bolnice, vidi se kako Mina drži brata za ruku, dok ih ispred ustanove čeka njen verenik Mane Ćuruvija, javnosti poznat kao Kasper. Pevačica je bila obučena u crno, sa kačketom i naočarima, a novinarima se kratko obratila na pitanje o trenutnom stanju.

‘Odlično sam’, rekla je Mina Kostić pre nego što je sa Kasperom i bratom ušla u automobil marke mercedes. Pre izlaska iz bolnice, na lokaciju je stigao i Kasper, koji je ranije za Pink.rs istakao da ne želi da iznosi detalje, ali je zahvalio medijima na poštovanju privatnosti.

Sve što je pevačicu zadesilo, kako je naveo njen verenik, nije ni blizu onome što su pojedini mediji prenosili. On je podvukao važnost podrške porodice, prijatelja i medija, posebno istakavši poštovanje prema privatnosti. ‘Mina iz svega izlazi jača i ponosna’, dodao je Kasper u izjavi za Pink.rs.

Podsetimo, Mina Kostić je 31. maja dovedena u kliniku ‘Dr Laza Lazarević’ u pratnji policije zbog zdravstvenog stanja, gde je zadržana do danas. Njeno pojavljivanje ispred klinike privuklo je pažnju javnosti, a podrška porodice i verenika bila je očigledna tokom celog procesa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version