Estrada

Sandra Afrika iskreno o ljubavi i kolegama: Neki pitaju roditelje koliko mogu potrošiti

Pevačica je u emisiji otkrila da nema dečka već nekoliko godina i govorila o finansijama na estradi

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je u emisiji otkrila da nema dečka već nekoliko godina i govorila o finansijama na estradi

Sandra Afrika ponovo je privukla pažnju javnosti svojim gostovanjem u emisiji “Amidži šou”. Popularna pevačica otvoreno je govorila o svom ljubavnom životu, ali i o zanimljivim situacijama sa kolegama sa estrade, posebno kada je reč o finansijama.

Na pitanje voditelja da li ima emotivnog partnera, Sandra je iskreno odgovorila: “Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi.” Ova izjava iznenadila je mnoge njene fanove, koji su do sada mogli samo da nagađaju o njenom privatnom životu.

Pevačica je u nastavku razgovora prokomentarisala i koliko su pojedini ljudi sa estrade štedljivi, navodeći da je prisustvovala situacijama u kojima neki moraju da pitaju roditelje koliko novca mogu da potroše. Iako nije otkrivala imena, Sandra je ovim detaljem dala uvid u svakodnevicu domaće muzičke scene.

Pored toga, otkrila je i priču o najvećem bakšišu koji je dobila tokom svoje karijere, ali detalje nije precizirala u ovom gostovanju. Njen nastup u emisiji izazvao je dosta komentara na društvenim mrežama, a fanovi su joj uputili podršku zbog iskrenosti.

Sandra Afrika je poznata po tome što bez zadrške govori o svom životu, čime često iznenađuje javnost, ali i inspiriše mnoge da budu autentični.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version