Estrada

Vanja Živić napušta Elitu zbog zdravstvenih razloga: Veliki šef poslao saopštenje u Belu kuću

Takmičarka mora hitno da napusti rijaliti, nakon odluke produkcije i konsultacija sa lekarima

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Takmičarka mora hitno da napusti rijaliti, nakon odluke produkcije i konsultacija sa lekarima

Vanja Živić, učesnica aktuelne sezone rijalitija Elita 9, ovog trenutka napušta takmičenje zbog zdravstvenih razloga. Odluku su takmičarima u Beloj kući saopštili voditelj Milan Milošević i produkcija, nakon što je Veliki šef poslao zvanično pismo.

Kako je u saopštenju navedeno, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista, kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je odlučila da je neophodno da Vanja odmah napusti šou. U pismu je naglašeno da takmičarka već mesecima ne poštuje savete svog lekara, a kako je njeno zdravstveno stanje ozbiljno, produkcija je iz predostrožnosti morala da reaguje.

“Elito, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je donela odluku da ona iz zdravstvenih razloga mora odmah da napusti Elitu. S obzirom na to da Vanja već mesecima ne sluša savete svog doktora, a kako je njena zdravstvena situacija ozbiljna, morali smo da donesemo ovakvu odluku kako ne bismo mi odgovarali zbog Vanjine neodgovornosti prema sebi i svom zdravlju. Vanja, neophodno je da se odmah spakuješ i napustiš Elitu. U nadi, da ćes u spoljašnjem svetu ozbiljno shvatiti svoju zdravstvenu situaciju i da ćeš poslušati savete lekara, želimo ti brz oporavak. Pozdrav, Veliki sef”, glasilo je pismo koje je pročitao voditelj.

Ovaj neočekivani razvoj situacije iznenadio je mnoge učesnike, dok su gledaoci na društvenim mrežama odmah počeli da komentarišu odluku produkcije. Vanja je odmah počela da se pakuje, a produkcija joj je poželela brz oporavak i iskazala nadu da će u budućnosti više pažnje posvetiti svom zdravlju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version