Estrada
Aneli i Stanija zajedno protiv Asmina: u Americi ću reći da je sve bio rijaliti trik
Gošće emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević, otvoreno su pričale o odnosima sa Asminom i Majom i istakle međusobnu podršku.
Gošće emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević, otvoreno su pričale o odnosima sa Asminom i Majom i istakle međusobnu podršku.
Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević bile su naredne gošće popularne emisije ‘Radio Amnezija’, gde su bez ustručavanja govorile o svojim odnosima sa Asminom i Majom. Tokom razgovora, njih dve su pokazale jedinstvo i zajednički stav protiv Asmina, ističući da su sada bliže nego ikada.
Aneli je tom prilikom izjavila da će u Americi predstavljati da je njen odnos sa Asminom bio ‘marketinški trik i rijaliti’, čime je jasno stavila do znanja svoj stav i distancu prema bivšem partneru. U istom tonu nastavila je i Stanija, koja je pružila podršku Aneli i zajedno su komentarisale ranije sukobe.
U emisiji je bilo reči i o Maji, a voditelj Bora ih je pitao da li su prethodne večeri udružile snage sa ciljem da provociraju Maju, na šta su njih dve odgovorile zajedničkim stavom.
Aneli je naglasila: ‘Ova žena ovde me je najmanje izvređala!’, ukazujući na Staniju i time dodatno potvrđujući njihovu međusobnu podršku i novu dinamiku odnosa u rijalitiju.
Ovaj razgovor pokazuje kako su se Aneli i Stanija udružile protiv zajedničkog protivnika i sada nastupaju kao saveznice, dok Aneli jasno poručuje da je sve što se dešavalo sa Asminom deo rijaliti igre.