Estrada

Aneli se izvinila Filipu zbog uvreda: Đukić burno odgovorio u emisiji

Tokom ‘Radio Amnezije’, Aneli Ahmić uputila je izvinjenje Filipu Đukiću za reči koje mu je uputila, ali je Filip reagovao nizom optužbi.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom ‘Radio Amnezije’, Aneli Ahmić uputila je izvinjenje Filipu Đukiću za reči koje mu je uputila, ali je Filip reagovao nizom optužbi.

Tokom emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić je odlučila da se izvini Filipu Đukiću zbog reči koje mu je ranije uputila. U razgovoru je Aneli otvoreno rekla Filipu: “Samo da ti kažem nešto, izvini za ovo što sam ti rekla p*čko, nema potrebe da ti to govorim, samo ti kažem da si mi pao u očima, to je to, izvinjavam se što sam rekao da si p*čka.”

Filip Đukić nije ostao dužan, već je odmah odgovorio: “A sad se izvinjavaš? Folirant, prevarant, lažov, kadrolina, manipulator.” Aneli je pokušala da objasni da su njene reči izrečene u besu, ali je dodala: “To sam rekla u besu, a folirant jesi, manipulator jesi.”

Ova razmena usledila je tokom aktuelne sezone “Elita 9” i izazvala je veliku pažnju gledalaca, jer su i izvinjenje i reakcija Filipa pokazali koliko su odnosi među učesnicima napeti.

Elita 9: Aneli se izvinjava Filipu zbog uvreda koje mu je uputila – 24.06.2026.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version