Estrada
Anita Stanojlović kažnjena sa milion dinara zbog kršenja pravila rijalitija
Majka saradnice prenela joj informacije ispred klinike, Veliki šef odmah reagovao
Majka saradnice prenela joj informacije ispred klinike, Veliki šef odmah reagovao
Anita Stanojlović, učesnica popularnog rijalitija, našla se danas u centru pažnje nakon što je kažnjena sa čak milion dinara zbog ozbiljnog kršenja pravila programa. Do incidenta je došlo tokom Anitine redovne kontrole kod lekara, gde je majka njene bliske saradnice Tamare Radoman pokušala da je kontaktira ispred klinike. Tom prilikom, Stanojlovićeva je primila određene informacije iz spoljnog sveta, što je strogo zabranjeno pravilima rijalitija u kojem učestvuje.
Organizatori su brzo reagovali i izrekli kaznu, navodeći da ovakvi postupci narušavaju osnovnu dinamiku programa i pravila igre. Prema informacijama sa portala Pink.rs, ovakvo ponašanje se smatra ozbiljnim prekršajem i automatski povlači finansijske sankcije.
Ovo nije prvi put da produkcija strogo kažnjava ovakve incidente, a kazna u ovom slučaju iznosi milion dinara. Fotografije sa lica mesta prikazuju trenutak kada je došlo do susreta ispred medicinske ustanove, a odluka Velikog šefa izazvala je brojne komentare među učesnicima i gledaocima.
Podsećamo, pravila u sličnim situacijama nalažu oštru reakciju, kako bi se očuvala ravnopravnost među učesnicima. Za sada nije poznato da li će biti dodatnih posledica, ali je jasno da produkcija ne toleriše pokušaje unošenja informacija iz spoljnog sveta.