Estrada
Janjuš pohvalio Aneli i Asmina za istrajnost tokom cele sezone
Marko Janjušević Janjuš izjavio je u emisiji ‘Radio Amnezija’ da su Aneli i Asmin pokazali izuzetnu snagu suočavajući se sa izazovima devete sezone rijalitija.
Marko Janjušević Janjuš izjavio je u emisiji ‘Radio Amnezija’ da su Aneli i Asmin pokazali izuzetnu snagu suočavajući se sa izazovima devete sezone rijalitija.
Marko Janjušević Janjuš bio je gost u emisiji ‘Radio Amnezija’, gde je govorio o aktuelnoj sezoni rijalitija, posebno ističući ulogu Aneli i Asmina. Janjuš je naveo da su upravo njih dvoje podneli najveći teret ove sezone i izdvojili se načinom na koji su izneli sve teškoće. Osvrnuo se i na ostale učesnike, rekavši da je sezona bila prepuna foliranata i ljudi koji pokušavaju da se dokažu pred narodom, što mu, kako je rekao, smeta: ‘Mislim da je ova sezona imala veliki teret, najviše Aneli i Asmin. Mislim da je ovo jedna sezona ozbiljnih foliranata i ozbiljnih paćenika da postanu neko i nešto, kad čujem: da vidi narod… Povraća mi se. Sam sebi valjda objašnjavaš a ne narodu. Ne mogu više ni da pričam. Svaka čast akterima ove sezone, treba izgurati ovu sezonu, izneli su svoj život, treba za to imati m*da’, poručio je Janjuš. Njegove reči iznenadile su mnoge gledaoce, jer je ovoga puta odavao priznanje onima koje je do sada često kritikovao. Time je još jednom potvrdio koliko su Aneli i Asmin ostavili snažan utisak u devetoj sezoni rijalitija.