Estrada

Stanija priznala razočaranje u Anđela: očekivala sam više hrabrosti, on bez želje za kontaktom posle rijalitija

Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.

U najnovijoj emisiji koju su vodili Bora Santana i Filip Đukić, gosti su bili Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković. Tokom razgovora, Stanija je iskreno iznela svoje mišljenje i priznala da se razočarala u Anđela, jer je očekivala da pokaže više hrabrosti u njihovom odnosu. Anđelo je na pitanje da li mu se sviđaju starije devojke i da li bi bio u vezi sa Stanijom odgovorio da u poslednje vreme ima iskustva sa starijima, ali da mu više prijaju mlađe devojke. Dodao je da ga je situacija sa Stanijom iznenadila, ali da mu je ona privlačna i lepa.

Ipak, Anđelo je bio vrlo jasan po pitanju budućnosti njihovog odnosa van rijalitija, rekavši: “Ne postoji mogućnost napolju ni da se zapratimo!” Stanija je potvrdila da je između njih sve rešeno i da je priča završena. Ova situacija je izazvala dosta reakcija među fanovima, a oboje su dali do znanja da nemaju nameru da održavaju kontakt nakon završetka rijalitija.

Elita 9: Anđelo o’ladio Staniju, ona očekivala da će biti hrabriji – 24.06.2026.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version