Estrada
Terza upao u radio emisiju zbog Milice: rasprava sa Lukom oko uvreda i optužbi
Tokom Lukinog gostovanja u “Radio Amneziji” došlo je do burne rasprave kada se Terza umešao i opravdao svoje reči na račun Milice Veličković.
Tokom Lukinog gostovanja u “Radio Amneziji” došlo je do burne rasprave kada se Terza umešao i opravdao svoje reči na račun Milice Veličković.
Gostujući u emisiji “Radio Amnezija”, Luka je iznenada prekinut kada je Terza upao u studio i započeo žustru svađu. Terza je zamerio Luki što javno pominje Milicu Veličković i izneo niz optužbi na njegov račun. U toku diskusije, Terza je izjavio: “Ovo spinovanje priče i prebacivanje na Đedovića, da je on rekao za Relju, to sa njim se objašnjavajte. Luka ima lepu priču da to upakuje, a kad narod na pitanjima pita, onda se sve vidi. Šta je on radio, nasrnuo na moju devojku, a muvao je za novu godinu. Ti si rekao direktno: ‘Milica i ti ste tražili n*arkotike’, za to si tužen.” Na to mu je Luka odgovorio pitanjem: “Što ti ne demantuješ gde vređaš majku svog deteta?” Terza je potom istakao: “Imam pravo, ne branim je. O Boškiću i Milici nikad nije ništa spomenuo. Milica nije pomenula Relju, a Anita je rekla: ‘Boškić mi je rekao da ste imali trojke’, Milica nikog nije imenovala, mogao je da bude bilo ko.” Ova konfrontacija izazvala je mnogo pažnje među gledaocima i dodatno rasplamsala napetosti između učesnika.