Estrada
Veliki šef obradovao pobednike izazova vrednom nagradom
Posle uspešnog izazova, grupa takmičara iz Elite 9 dobila je tri lubenice kao nagradu i odlučila da ih podeli sa ostalima
Posle uspešnog izazova, grupa takmičara iz Elite 9 dobila je tri lubenice kao nagradu i odlučila da ih podeli sa ostalima
Takmičari Elite 9 su nakon izazova primili pismo od Velikog šefa u kojem su obavešteni da su pobednici izazova Maja, Asmin, Viktor, Mina, Luka, Anita, Dača, Milena, Sara i Murat. Kao nagradu, ova grupa je dobila tri velike lubenice, a u pismu je stajalo: “Draga Elito, danas je u izazovu pobedila grupa u kojoj su bili: Maja, Asmin, Viktor, Mina, Luka, Anita, Dača, Milena, Sara i Murat, čestitamo, možete uzeti nagradu.” Luka je predložio da nagradu podele sa svima, na šta su ostali članovi pozitivno reagovali. Ova odluka je pokazala timski duh među takmičarima, a trenutak podele nagrade zabeležen je i kamerama.