Estrada
Veliki šef zatražio prijave za novi izazov, učesnici brzo reagovali
Pismo Velikog šefa stiglo u Belu kuću, a ukućani su odmah počeli da se prijavljuju za zadatak, iako je bilo poteškoća sa brojem dobrovoljaca.
Pismo Velikog šefa stiglo u Belu kuću, a ukućani su odmah počeli da se prijavljuju za zadatak, iako je bilo poteškoća sa brojem dobrovoljaca.
Novo pismo Velikog šefa stiglo je u Belu kuću i ovonedeljni vođa Anđelo Ranković je okupio sve učesnike za crnim stolom kako bi ga pročitao. U pismu je stajalo da je vreme za novi izazov i da se odmah treba prijaviti 20 dobrovoljaca spremnih da učestvuju. Po instrukcijama, učesnici su morali da se podele u dve grupe od po deset i nije bilo dozvoljeno menjanje grupa.
Nakon što je pročitao pismo, takmičari su odmah počeli da se prijavljuju i organizuju, ali na početku nije bilo dovoljno prijavljenih. Anđelo je saopštio da ima samo 17 dobrovoljaca, čime nije ispunjen zahtev iz pisma. Ipak, posle dodatnog pozivanja, priključili su se još Maja, Asmin i Anita, pa je na kraju dostignut potreban broj od 20 učesnika za izazov. Prijave su tako zatvorene i grupe su formirane prema uputstvima iz pisma.