Estrada
Anđelo iskreno o raskidu i gubitku posla: incident sa Anitinim telefonom i meseci psihičkog pritiska
U emisiji ‘Pitanja gledalaca’, Anđelo Ranković je otvoreno govorio o teškom periodu, incidentu za Novu godinu i razlozima zašto je razbio Anitin telefon.
U emisiji ‘Pitanja gledalaca’, Anđelo Ranković je otvoreno govorio o teškom periodu, incidentu za Novu godinu i razlozima zašto je razbio Anitin telefon.
Tokom najnovijeg izdanja emisije ‘Pitanja gledalaca’, voditelj Milan Milošević razgovarao je sa Anđelom Rankovićem, koji je prvi put otvoreno progovorio o turbulentnim dešavanjima iz svog privatnog života. Anđelo je priznao da je ostao bez devojke i posla nakon incidenta koji se dogodio za Novu godinu. On je detaljno opisao kako je došlo do razbijanja Anitinog telefona, ističući da je to bila posledica višemesečnog psihičkog pritiska i tortura koju je trpeo od strane Anite.
U razgovoru je naveo i da su meseci iza njega bili izuzetno teški, te da su emocionalna opterećenja dovela do njegovog burnog reagovanja. “Pa šta ako je Anđelo razbio telefon? Posle onakvog terora, nije ni čudo što ga je razbio?”, glasilo je jedno od pitanja gledalaca, na šta je Anđelo iskreno odgovorio, potvrđujući da je razlog incidenta bila akumulirana frustracija i stres.
Priznajući da mu je teško palo što je izgubio i vezu i posao, Anđelo je dodao da se sada trudi da izađe iz tog perioda i pronađe novu snagu. Njegova iskrena ispovest naišla je na brojne reakcije gledalaca, a ceo razgovor izazvao je veliku pažnju na društvenim mrežama.