Estrada
Janjuš o Filipu i Aneli: odlučio da se povuče iz rijalitija, izdvojio najlepše trenutke
Marko Janjušević Janjuš bez ustručavanja komentarisao aktuelne događaje u rijalitiju, otkrivši svoje emocije i najdraže uspomene iz svih sezona.
Marko Janjušević Janjuš bez ustručavanja komentarisao aktuelne događaje u rijalitiju, otkrivši svoje emocije i najdraže uspomene iz svih sezona.
Marko Janjušević Janjuš gostovao je u Rajskom vrtu nakon što ga je pozvalo Drvo mudrosti, gde je otvoreno izneo svoje mišljenje o svim važnim dešavanjima u najgledanijem rijalitiju u regionu. Janjuš nije štedeo reči na račun Filipa i Aneli, ističući kako smatra da se mnogi učesnici pretvaraju i ne pokazuju svoje pravo lice.
Tokom razgovora, Janjuš je priznao da mu je ovaj dan posebno težak, budući da se navršilo dve i po godine otkako je izgubio brata. “Danas mi je bezveze dan, prošlo je dve i po godine otkako mi je brat stradao i danas je sve bezveze. Ne volim ovaj datum 25. tad se bezveze osećam”, rekao je Janjuš iskreno.
Osim što je govorio o svojim ličnim osećanjima, Janjuš je najavio i da planira da se povuče iz rijalitija, naglašavajući da mu ovakva atmosfera više ne prija. Ipak, osvrnuo se i na lepe trenutke koje je doživeo tokom svih sezona, navodeći svojih pet najlepših uspomena iz rijalitija, koje su mu ostale posebno drage. Ovaj razgovor još jednom je pokazao koliko su emocije i iskrenost važni, čak i u svetu rijalitija.