Estrada

Lena Čolak otkrila kroz šta je prošla: Zadobila opekotine trećeg stepena na snimanju spota

Pevačica je tokom snimanja pesme ‘Majko’ pretrpela ozbiljne povrede, sada je podelila svoje iskustvo sa javnošću

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je tokom snimanja pesme ‘Majko’ pretrpela ozbiljne povrede, sada je podelila svoje iskustvo sa javnošću

Lena Čolak, domaća pevačica, otvoreno je govorila o teškom iskustvu koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu “Majko”. U razgovoru za medije, Lena je otkrila da je zadobila opekotine trećeg stepena, što je, kako kaže, posledica snimanja na veoma niskim temperaturama.

Pevačica je detaljno opisala da je tokom jedne scene klečala na površini nalik suvom ledu, ne osećajući bol zbog adrenalina koji je tada imala. Pravi bol i posledice pojavili su se tek kasnije, kada je krenula kući i adrenalin popustio.

“Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena, prenosi Mondo.

Osim što je podelila svoje iskustvo sa snimanja, Lena je u poslednje vreme privukla pažnju i vestima iz privatnog života. Prošle godine se u tajnosti udala, a sada očekuje drugo dete. Venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem.

Podsećamo, Lena Čolak je ranije bila u vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se tokom njenog angažmana na privatnim proslavama porodice Živojinović.

Lena ovim putem pokazuje koliko izazova može doneti snimanje muzičkih spotova i koliko su umetnici često spremni da idu do kraja zbog umetnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version