Estrada
Najbolji prijatelj Anastasije Brčić o pomirenju sa Borom: Ne podržavam taj odnos
Ognjen iskreno za Pink.rs posle žurke, otkriva da priznaje samo Viktora Gagića za Anastasijinog dečka
Ognjen iskreno za Pink.rs posle žurke, otkriva da priznaje samo Viktora Gagića za Anastasijinog dečka
Nakon što su Anastasija Brčić i Bora Santana iz rijalitija Elita obnovili odnos posle žurke, njenu odluku prokomentarisao je najbolji prijatelj Ognjen, koji nije krio svoje nezadovoljstvo. U razgovoru za Pink.rs, Ognjen je istakao da je razočaran zbog pomirenja i da i dalje planira da pokrene tužbe protiv Bore.
“Više nemam snage. Ja joj čuvam leđa za sve, ali nemam snage za njih dvoje. Samo čekam da izađe, a sa njim će sve ići preko suda, jer mislim da drugačije nije moguće. Njihov odnos je bolestan. Oni će biti na sudu, a usput će se miriti, pa će opet da se pljuju. To je jednostavno tako. Luda kuća. Ispadam tu najluđi ja”, rekao je Ognjen za Pink.rs.
Na pitanje da li će podržati Anastasiju u superfinalu, Ognjen je odgovorio da tada neće biti u zemlji, ali će po izlasku razgovarati s njom, naglašavajući da mu je najvažnije njeno zdravlje. Dodao je i da neće oprostiti uvrede upućene njenoj porodici.
Ognjen je otkrio i koga iz Elite 9 vidi kao najboljeg partnera za Anastasiju, rekavši: “Iskreno, meni je njen odnos sa Viktorom Gagićem bio sjajan. Da su nastavili tu priču, verujem da bi daleko dogurali i bili odličan par. Viktor je korektan momak i mislim da bi učešće oboje izgledalo drugačije da su ostali zajedno.”
Ova situacija izazvala je brojne reakcije među fanovima, a Ognjen ostaje čvrst u svojoj odluci da zaštiti prijateljicu i ne podržava pomirenje sa Borom Santanom.