Estrada
Stanija Dobrojević traži izvinjenje od Asmina nakon teških uvreda
Rijaliti učesnica otvoreno govorila o bolnim iskustvima i pritisku zbog odnosa sa Asminom, ističući sramotu pred porodicom
Rijaliti učesnica otvoreno govorila o bolnim iskustvima i pritisku zbog odnosa sa Asminom, ističući sramotu pred porodicom
Stanija Dobrojević se u Rajskom vrtu poverila Drvetu mudrosti o svemu što je doživela tokom poslednjih dešavanja u rijalitiju. Otvoreno je ispričala kako je njen boravak bio obeležen brojnim negativnim iskustvima i istakla da je u rijaliti došla tražeći pravdu, ali da je nije pronašla. Stanija je naglasila da je za nju odnos sa Asminom završen i da želi da se distancira od svega što je povezivalo njih dvoje. Posebno joj teško padaju uvrede koje je prema njoj iznosila Maja, navodeći da su reči bile izuzetno teške i bolne. Stanija je u suzama priznala da je najviše pogađa što je zbog svega toga sramota pred porodicom i što je, kako kaže, predstavljena u najgorem svetlu. Iako je povređena, istakla je da sada jedino želi da dobije izvinjenje od Asmina zbog svega što je pretrpela.