Elita
ANITA SE ISTOVREMENO VIĐALA SA BOŠKIĆEM I FILIPOM: Gagi Smiljanić izneo NEPOZNATE detalje
Dragoljub Gagi Smiljanić bio je gost emisije „Pitao BIH za druga” na Red TV, gde je bez zadrške komentarisao aktuelna dešavanja u rijalitiju, ali i odnos Anite Stanojlović sa ljudima iz njenog okruženja.
Tokom razgovora osvrnuo se na priče koje su poslednjih dana izazvale brojne reakcije.
– Ja to malo gledam na drugi način. S jedne strane, sa Anitom sam bio dobar dok je bila sa Matorom. S druge strane, Comaru znam dosta dugo. Gledati sad Milicu koja je s detetom svaki dan, gledati Anitu koja nije s detetom svaki dan, ni kad može ona nije… Ja tu malo gledam ko je kakav kao osoba.
Povodom otimanja i rasprava oko Boškića, Gagi je rekao:
– Boškić je jedna normalna osoba, super momak. Totalna glupost, ja ne znam šta da kažem.
Govoreći o Anitinim emotivnim odnosima, Smiljanić smatra da svojim postupcima često ostavlja utisak nedoslednosti, zbog čega je, kako kaže, mnogima teško da razumeju njene odluke.
– Izneli su to da je htela dete s Boškićem, pa hoće dete s ovim. Pa uđe ovde, hoće da bude s Filipom, neće da bude utorak devojka, odmah u subotu je utorak devojka… Ne želim da je gledam kao takvu, jer sam dobar s njom, ali prosto radi pogrešne stvari. Nekako mi je ona nesnađena, kontradiktorna… Meni je okej ovo što je s Lukom, čak je možda i najbolje to.
Gagi je naveo i da je Anita, prema njegovim saznanjima, u jednom periodu paralelno održavala kontakte sa Boškićem i Filipom, što je šokiralo sve u studiju:
– Ona dok se viđala s Boškićem, koliko ja znam, uporedo se viđala i sa Filipom.
Celo epizodu emisije „Pitao BIH za druga” možete pogledati ovde: