Elita

ANITA SE ISTOVREMENO VIĐALA SA BOŠKIĆEM I FILIPOM: Gagi Smiljanić izneo NEPOZNATE detalje

Published

on

Dragoljub Gaga Smiljanić

Dragoljub Gagi Smiljanić bio je gost emisije „Pitao BIH za druga” na Red TV, gde je bez zadrške komentarisao aktuelna dešavanja u rijalitiju, ali i odnos Anite Stanojlović sa ljudima iz njenog okruženja.

Tokom razgovora osvrnuo se na priče koje su poslednjih dana izazvale brojne reakcije.

– Ja to malo gledam na drugi način. S jedne strane, sa Anitom sam bio dobar dok je bila sa Matorom. S druge strane, Comaru znam dosta dugo. Gledati sad Milicu koja je s detetom svaki dan, gledati Anitu koja nije s detetom svaki dan, ni kad može ona nije… Ja tu malo gledam ko je kakav kao osoba.

Povodom otimanja i rasprava oko Boškića, Gagi je rekao:

– Boškić je jedna normalna osoba, super momak. Totalna glupost, ja ne znam šta da kažem.

Govoreći o Anitinim emotivnim odnosima, Smiljanić smatra da svojim postupcima često ostavlja utisak nedoslednosti, zbog čega je, kako kaže, mnogima teško da razumeju njene odluke.

– Izneli su to da je htela dete s Boškićem, pa hoće dete s ovim. Pa uđe ovde, hoće da bude s Filipom, neće da bude utorak devojka, odmah u subotu je utorak devojka… Ne želim da je gledam kao takvu, jer sam dobar s njom, ali prosto radi pogrešne stvari. Nekako mi je ona nesnađena, kontradiktorna… Meni je okej ovo što je s Lukom, čak je možda i najbolje to.

Gagi je naveo i da je Anita, prema njegovim saznanjima, u jednom periodu paralelno održavala kontakte sa Boškićem i Filipom, što je šokiralo sve u studiju:

– Ona dok se viđala s Boškićem, koliko ja znam, uporedo se viđala i sa Filipom.

Celo epizodu emisije „Pitao BIH za druga” možete pogledati ovde:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version