Estrada
Luka Vujović primetio napredak u odnosu Aneli Ahmić i Asmina Durdžića
U emisiji ‘Gledanje snimaka’ Luka je istakao promene i mogućnost smirivanja tenzija između zadrugara
U emisiji ‘Gledanje snimaka’ Luka je istakao promene i mogućnost smirivanja tenzija između zadrugara
Luka Vujović je tokom gostovanja u emisiji ‘Gledanje snimaka’, koju vodi Ivana Šopić, izneo svoje viđenje aktuelnog odnosa između Aneli Ahmić i Asmina Durdžića. Osvrnuvši se na njihov zajednički nastup u rijalitiju, Luka je naglasio da je u proteklih devet meseci došlo do značajnog pomaka u njihovoj međusobnoj komunikaciji.
Vujoviću je pažnju posebno privuklo to što su Aneli i Asmin, kada se povela tema o Nori, imali identičan stav i jasno ga izneli pred ostalim učesnicima. Luka smatra da je ovakav zajednički nastup trebalo da bude prisutan tokom celog njihovog boravka u rijalitiju, ističući važnost jedinstvene pozicije u ovako osetljivim situacijama.
“Ovo je za devet meseci koji sam video. Aneli je rekla ‘Nemojte u usta da uzimate Noru’, isto to je rekao i Asmin. Mislim da je trebalo za ovih devet meseci time da se vode. Uvek da imaju isti stav, ali uvek”, rekao je Luka tokom emisije.
Njegov komentar izazvao je interesovanje gledalaca i ostalih zadrugara, a u studiju je zavladala atmosfera podrške za pozitivne promene među učesnicima. Iako su odnosi između Aneli i Asmina često bili na meti komentara i sukoba, Luka veruje da ovakvi primeri pokazuju da postoji šansa za smirivanje tenzija i bolju saradnju u narednom periodu.
Ovaj događaj dodatno je podstakao raspravu o međuljudskim odnosima i važnosti zajedništva u okviru rijaliti formata, a ostaje da se vidi kako će se situacija dalje razvijati.