Estrada
Mina Kostić napustila kliniku, verenik Mane Ćuruvija Kasper joj pružio emotivnu podršku
Pevačica je nakon boravka u klinici objavila fotografiju sa verenikom, koji je na Instagramu poručio da je nikada neće napustiti
Pevačica je nakon boravka u klinici objavila fotografiju sa verenikom, koji je na Instagramu poručio da je nikada neće napustiti
Mina Kostić, poznata pevačica, završila je nedavni boravak u Specijalnoj bolnici ‘Dr Laza Lazarević’, što je bio izazovan period za nju. Nakon što je napustila kliniku, javnosti se obratila putem društvenih mreža, a posebnu pažnju izazvala je objava njenog verenika, Manea Ćuruvije Kaspera.
Na svom Instagram profilu, Kasper je podelio fotografiju na kojoj čvrsto drži Mininu ruku, uz emotivnu poruku posvećenu svojoj verenici. Tim gestom pokazao je koliko mu je bitna i koliko je posvećen njihovoj vezi u ovim teškim trenucima.
‘Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas’, napisao je Kasper putem Instagrama, jasno stavljajući do znanja da Minu podržava bezuslovno.
Ova objava izazvala je veliki broj pozitivnih reakcija među fanovima, koji su u komentarima izražavali podršku i želje za Minino brzo ozdravljenje.
Podsećamo, prethodnih nedelja Mina je bila na lečenju, a sada je, uz podršku partnera, ponovo kod kuće. Njihova emotivna povezanost i međusobna podrška posebno su došli do izražaja u ovim izazovnim danima.