Estrada

Stanija otvoreno o Asminu i njegovom odnosu prema Anđelu i Caru

U emisiji ‘Gledanje snimaka’, Stanija je istakla da Asmin vidi Anđela kao nebitnog, dok bi samo Car mogao da ga iznervira.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

U emisiji ‘Gledanje snimaka’, Stanija je istakla da Asmin vidi Anđela kao nebitnog, dok bi samo Car mogao da ga iznervira.

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, voditeljka Ivana Šopić dala je reč Dači Virijeviću da prokomentariše ponašanje Asmina Durdžića. U centru pažnje bila je izjava Stanije, koja je bez ustručavanja istakla svoj stav o Asminu i njegovom odnosu prema pojedinim učesnicima. Stanija je ocenila da Asmin gleda Anđela kao ‘devojčicu’, odnosno nekoga ko mu ne predstavlja ozbiljnu pretnju, dok je naglasila da bi samo Car, ukoliko bi bio pored nje, mogao da ga izbaci iz takta.

U nastavku, komentarišući situaciju oko podele budžeta, Virijević je rekao da je Anđelo lažno pokazivao ljubomoru zbog Asminovog obraćanja Maji, što je njemu delovalo smešno. Takođe je naveo da bi Asmin bio spreman da se udruži čak i sa svojim neprijateljem Kačavendom, samo da bi napakostio Anđelu, jer smatra da je Stanija najispravnija u celoj priči. Po njegovom mišljenju, Asmina kod Maje privlači isključivo fizički izgled.

Takođe se osvrnuo na Majine tvrdnje da je Asmin provocira, naglasivši da ona ne umišlja i da je to zaista istina.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version