Estrada
Anđelka Prpić sa porodicom uživa u Diznilendu: Ne skida osmeh na licu
Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja
Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja
Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da napravi predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputuje u Pariz. Na svom Instagram profilu, Anđelka je podelila niz fotografija i pokazala kako uživa u čaroliji Diznilenda zajedno sa porodicom.
Na objavljenim fotografijama vidi se da je porodica iskoristila svaki trenutak za opuštanje, uživajući u hrani, piću i tipičnim atrakcijama ovog popularnog zabavnog parka. Posebnu pažnju privukla je fotografija na kojoj Anđelka nosi prepoznatljivi Mini Maus rajf sa ušima, dok njen široki osmeh svedoči o dobrom raspoloženju.
Uz slike, glumica je emotivno napisala: “Najmoji”, naglašavajući koliko joj znači vreme provedeno sa najbližima. U poslednje vreme, Anđelka je javno govorila o lepim promenama u svom životu i istakla zadovoljstvo novim poglavljem. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, nedavno je izjavila.
Glumica je u jednoj od svojih izjava slikovito opisala kako doživljava životne promene i prepreke: “Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe.”
Kao poruku, Anđelka je dodala: “Sve kreće od nas”, pokazujući optimizam i pozitivnu energiju kojom zrači i na porodičnom odmoru.