Estrada
Aneli razočarana Stanijom i Asminom: Očekivala sam da bude otac i dođe Nori
Aneli Ahmić otvoreno iskazala nezadovoljstvo prema Staniji Dobrojević i Asminu tokom emisije ‘Pitanja novinara’, ističući da su mogli više da učine za Noru.
Aneli Ahmić otvoreno iskazala nezadovoljstvo prema Staniji Dobrojević i Asminu tokom emisije ‘Pitanja novinara’, ističući da su mogli više da učine za Noru.
U emisiji ‘Pitanja novinara’, Darko Tanasijević postavio je Aneli Ahmić nekoliko direktnih pitanja o njenom odnosu sa Stanijom Dobrojević i Asminom. Aneli je jasno stavila do znanja da više ne komunicira sa Stanijom i da ne planira da ide na njen rođendan: ‘Ne, ne pričamo. Možda kod Bebka odem na mezu.’
Govoreći o Stanijinom ponašanju, Aneli je navela: ‘Staniju sam zamišljala potpuno drugačije. Sada ne dozvoljava nikome ništa da kaže i ponaša se kao da se igra sa našim životima.’ Tokom svađe, Stanija joj je uputila reči: ‘Od danas si lažulja jedna.’ Na to je Aneli odgovorila da više nema potrebe za komunikacijom među njima.
Na pitanje zbog čega Staniju krivi za to što Asmin nije viđao dete, Aneli je istakla: ‘Znala sam da ću ga uhvatiti da odreaguje. Ona je sama rekla da je odigrala. Znači, ti se igraš sa našim životima. Zašto ga nije nagovorila da tri godine vodi brigu o Nori? Pokazala je da je loš čovek.’
Aneli smatra da je Asmin trebalo da preuzme odgovornost: ‘Asmin je trebao biti pravi otac i doći Nori na noge, a ne da Grofica vodi Noru. Napolju je Stanija mogla da ga podstakne da pošalje taj papir.’
Na pitanje zašto misli da Stanija igra prljavo, Aneli je kratko odgovorila: ‘Ona se očigledno igra sa svima nama.’ Kada je upitana zašto je tražila da Stanija vrati pare Nori, Aneli je rekla: ‘Smatram da je deo para trebao da dođe i Nori. To sam rekla kada me je vređala. Pravi otac bi trebalo da obezbedi ćerku.’
Na pitanje o Stanijinoj izjavi da je trpela medijski linč, dok je Aneli bila u vezi sa Janjušem, Aneli je istakla: ‘Imala sam pravo da se zaljubim. Volela sam ovog čoveka. Nisam ja žena kojoj ne treba dozvoliti da se zaljubi.’
Za kraj, na pitanje da li će uramiti Stanijinu sliku jer i dalje zarađuje na njen račun, Aneli je odgovorila: ‘Može da lupeta šta hoće. Ja sam svoje dete viđala za svoje tri godine. Ovo mi je poslednja godina. Završavam ovde svoju karijeru i želim da se posvetim ćerkici. Njenu sliku neću uramiti.’
Aneli je ovim rečima jasno stavila do znanja da završava svoju priču u rijalitiju i da želi da se posveti detetu, ali i da su razočarenje i ljutnja prema Staniji i Asminu i dalje prisutni.