Estrada
Dačo kritikuje Aneli i savetuje Staniju u borbi protiv neprijatelja
U razgovoru tokom emisije, Dačo Virijević otvoreno govori o sukobima sa Aneli i upućuje Staniji konkretne savete za nastavak borbe.
U razgovoru tokom emisije, Dačo Virijević otvoreno govori o sukobima sa Aneli i upućuje Staniji konkretne savete za nastavak borbe.
Dačo Virijević i Stanija Dobrojević su tokom emisije otvoreno raspravljali o odnosima sa Aneli, kao i o ulozi Asmina i Maje u aktuelnim dešavanjima. Tema razgovora bila su stalna prepucavanja i napetosti među učesnicima, a Stanija je istakla da je često meta provokacija. Ona je navela: “Frustracija je kad ja mirno sedim a ona dobacuje da sam baba sama. Ona udara na nečiju traumu, konkretno od mog brata.”
Dačo je direktno izneo svoje mišljenje o Aneli i njenim postupcima: “Ti uvek skreneš sa teme i to je normalno. Ja ti pričam realnost! Aneli ustaje i govori da si trošila pare, nju uvek vraća na pare. Njima si ti problem! Svo tvoje imaju problem sa tobom, a ti si nebitna. Što si ti problem? Jesi bila fikus mesec dana? Zašto se Aneli samo prema tebi tako ponaša? Samo tebi kaže da je vređaš, folira se, a ti si ista. Ti si ista bila i kod Maje i kod Aneli. Ona hoće da bude tvoja žrtva, žrtva ljubavnice koja je uzela Nori pare.”
Stanija je na to odgovorila da Aneli više ne može da izdrži ovakvu situaciju. Razgovor se dalje dotakao i teme roditeljstva i odnosa između Asmina i Maje, gde je Dačo prokomentarisao da oni izbegavaju da se spominje dete jer im to ne odgovara u raspravi o tome kakvi su roditelji. “Asmin i Maja izgledaju kao DNK emisija. Oni nemaju pravo nikoga da ponižavaju. Ona se nakačila na nečiju životnu temu. Ona nije bila tema dok nije imala s*ks sa Filipom Đukićem, a sad ima jer si ti došla. Ona ne bi ušla u vezu da ti nisi ušao”, istakao je Dačo.
Razmena mišljenja između Stanije i Dača pokazala je dubinu sukoba i složenost odnosa među učesnicima, a Stanija je dobila konkretne savete kako da se postavi prema Aneli i ostalim protivnicima.