Estrada
KAŽEŠ NIKAD NEĆU I TO TI SE DESI: Lena Čolak ispričala kako se ZALJUBILA u Švedskoj
Lena je otkrila da je do njihovog susreta došlo sasvim slučajno, tokom njenog boravka u Stokholmu zbog nastupa.
Pevačica Lena Čolak gostovala je u emisiji AmiG Show, gde je govorila o svom privatnom životu i tome kako je upoznala svog budućeg supruga, sa kojim je danas u srećnom odnosu.
– Upoznali smo se u Stokholmu, imala sam nastup. U petak sam radila u klubu, a u subotu je bila privatna proslava koju je on organizovao za svog radnika, tako da smo se upoznali tad.
Pevačica je dodala da je tih dana imala specifičan osećaj prema gradu u kojem se nalazila, pa je čak pomislila da nikada ne bi mogla da živi tamo.
– I sve ono što kažeš u životu “e nikad neću to”, to ti se na kraju desi.
Nakon prvog susreta, par se ponovo video dva meseca kasnije, a kako Lena kaže, od tada se više nisu razdvajali. Istakla je i da im jezik nije predstavljao nikakvu prepreku u komunikaciji, budući da njen suprug odlično govori srpski, iako je rođen u Švedskoj, a poreklom je iz Leskovca.
Pevačica je sa osmehom govorila i o njegovom poreklu, koje joj je dodatno bilo simpatično.
– Toliko mi je to bilo simpatično, nekako sam se zaljubila u sve to. I uopšte, ljudi iz Leskovca su nekako harizmatični, drugačiji, meni zanimljvi baš zato što imaju taj specijalan dijalekat.
Celo gostovanje Lene Čolak možete pogledati ovde: