Estrada
Nerio ostao u čudu zbog Aneline tvrdnje o njegovoj ćerki: burna rasprava u rijalitiju
Hana i Nerio Ružanji reagovali su na Aneline reči da je njihova ćerka Arija manje važna od Nore, što je izazvalo žestoku diskusiju tokom emisije.
Hana i Nerio Ružanji reagovali su na Aneline reči da je njihova ćerka Arija manje važna od Nore, što je izazvalo žestoku diskusiju tokom emisije.
U najnovijoj emisiji rijalitija, voditelj Darko Tanasijević razgovarao je sa Hanom Duvnjak i Neriom Ružanjijem o spornoj izjavi Aneli Ahmić, koja je istakla da je njihova ćerka Arija manje bitna u odnosu na njenu ćerku Noru. Ova izjava šokirala je Haninu i Neriovu porodicu.
Hana je istakla da je napolju kružila priča da Arija pripada njima i da će je uzeti, dok je Aneli tvrdila da Arija nije važna. “Uzela sam medu, jer ona stalno ide sa tim medom. Kao da ne znamo da je Nora u pitanju, zato i ja nosim svog medu. Zašto ti smeta moj medo i moje dete?”, upitala je Hana. Aneli je odgovorila: “Ja ne znam odakle Arija sad u priči ovde? Došla je sa medom malim i sa slikom.” Hana je još dodala da je dan ranije Aneli počela da je vređa.
Nerio je podržao Hanino mišljenje i rekao: “Ja sam isto shvatio kao Hana i samo smo se pogledali. Nijedno dete nije manje vredno od drugog.” Na to je Aneli izjavila: “Ovo nije Nerio! Ja njega ne prepoznajem, guraju se da dobiju priču.”
Nerio je zaključio da je cela situacija neprijatna i ocenio: “Meni je ova cela priča katastrofa. Rijaliti nije mesto za rešavanje problema sa detetom. Oni su to mogli u petnaest minuta da reše napolju. Ovde su imali ceo rijaliti, a nikako da se dogovore. Ovde neće rešiti, neće ni napolju kompletno i ovo će se nastaviti.”
Ova rasprava jasno pokazuje koliko su porodične teme osetljive u okvirima rijalitija, a da rešenje sporova često izostaje i pored javnih diskusija.