Estrada

NIJE SE JAVIO LUNI: Sloba Radanović ispričao šta misli o rijaliti učesnicima i tvrdi da je ZNAO DA ĆE DOĆI NJEGOVO VREME

Pevač se prisetio svojih muzičkih početaka i prokomentarisao trend nastupa bivših rijaliti učesnika

Published

on

Sloba Radanović

Pevač se prisetio svojih muzičkih početaka i prokomentarisao trend nastupa bivših rijaliti učesnika

Sloba Radanović, danas jedan od najtraženijih pevača na domaćoj sceni, govorio je u intervjuu za Pink.rs o svom detinjstvu, muzičkim počecima i uticaju dvehiljaditih na sopstveni razvoj. Poznat po učešću u rijalitiju “Zadruga”, gde je njegova veza sa Lunom Đogani izazvala veliku pažnju javnosti, Sloba sada ističe koliko mu je taj period inspirativan kada je reč o muzici.

“Dvehiljadite pamtim samo po lepom, bila je svestrana muzika, kao klinac sam slušao strani rep. Osećam se vrlo nostalgično i želim da se vrati to vreme gde je sve bilo dosta normalnije. Ja na svojim nastupima oduvek pevam muziku iz tog vremena”, rekao je Sloba, osvrnuvši se i na način na koji su tadašnje pevačice bile predstavljene na sceni.

Govoreći o trenutnoj sezoni nastupa u Crnoj Gori, Radanović je istakao da je optimista i da veruje da će ove godine publika biti zadovoljna. “Od bojazni nemamo ništa, na nama je da damo sve od sebe da ljudi koji dođu na naše nastupe budu zadovoljni. Mislim da ljudima malo nedostaju nastupi”, dodao je.

Pevač je prokomentarisao i trend kada su bivši rijaliti učesnici masovno snimali pesme i pojavljivali se na muzičkoj sceni: “Uvek sam se vodio time: ‘Svakog čuda tri dana dosta’, uvek mislim da kvalitet ostaje. Nisam pristalica toga da neko radi nešto po svaku cenu i da sve na kraju dođe na svoje. Znao sam da će moje vreme doći.”

Sloba je još jednom pokazao da veruje u kvalitet i autentičnost, dok nostalgiju za dvehiljaditim godinama deli sa mnogima iz svoje generacije.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Exit mobile version