Estrada
Stanija žestoko prozvala Aneli tokom emisije: Oštre reči i lične uvrede
U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.
U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.
Tokom aktuelne emisije ‘Pitanja novinara’, novinar Darko Tanasijević postavio je pitanje Staniji Dobrojević vezano za njen odnos sa Aneli. Stanija je tom prilikom istakla da tri godine nije iznosila uvrede na račun Aneli u medijima, dok je, prema njenim rečima, Aneli nastavila da je okrivljuje za razne stvari. Stanija je naglasila da nema veze sa Asminom, dok je Aneli trenutno sa Filipom, i dodala: „Ona budala ne zna značenje medijskog linča. Bila sam na rubu srama, sve najgore moguće. Lažljiva smrdljiva iznutra. Svoju lažnu priču je samouništila nakon tri nedelje, pa na drugi ku*ac.”
Na pitanje zašto sa Aneli nema spuštanja lopte, Stanija je odgovorila da „njoj ništa nije sveto” i navela da bi „primala i Asminov da ga je tada imala”, te da se sve dogodilo u hotelu gde se Aneli, kako tvrdi, zbližila sa Asminom. Na komentar o uramljivanju slike, Stanija je izjavila da je Aneli zahvaljujući njoj stekla određenu popularnost i materijalnu korist: „Sad je valjda na kontu Stanije zaradila za bojler. Jedna klošarka koja nije školovana, menjala muškarce, nema dve moždane vijuge. Od go*ana se pita ne pravi. Ona se je*e u rehabu i dolazi za crni sto i govori kako je ostavio nju i ćerkicu i da nisam videla lignje u životu pre njega. Poprcljiva majka. Posle tri nedelje nije mogla bez ku*ca.”
Stanija je potom optužila Aneli da je „ponizila dete od Neria i Hane”, ističući da je, prema njenim rečima, jedno dete napravila većim od drugog. Dodala je i sledeće: „Ona je rodila dete da bi ga majka čuvala napolju. Ova klošarka nije imala bojler i nije veće pare u životu videla dok nije srela njega. Nije imala ništa dok joj nije ugradio zube, platio operacije. Kad se porodila ni to je nije prosvetlilo. Ostavi dete od dva meseca pa se afteriše, nema…”
Ova izjava izazvala je burne reakcije i dodatno podgrejala sukob između Stanije i Aneli, ostavljajući publiku u iščekivanju daljih dešavanja.