Estrada
Anđelo izneo teške optužbe na račun Anite: najavio tužbu i otvoreno govorio o njihovom odnosu
U toku podele budžeta u rijalitiju Elita 9, Anđelo Ranković kritikovao je Anitu Stanojlović zbog njihovih sukoba i najavio sudski postupak.
U toku podele budžeta u rijalitiju Elita 9, Anđelo Ranković kritikovao je Anitu Stanojlović zbog njihovih sukoba i najavio sudski postupak.
Tokom podele budžeta u Eliti 9, Anđelo Ranković je Aniti Stanojlović dodelio mali budžet, objašnjavajući svoju odluku nizom ozbiljnih optužbi na njen račun. On je izjavio da smatra da u njegov život nije ušla gora osoba, ističući da je Anita spremna na sve da bi ostvarila svoje ciljeve. Prema njegovim rečima, tokom njihove veze je bio izložen ucenama i pretnjama, među kojima su bile i pretnje lomljenjem lokala i automobila, kao i sukobi sa njegovom majkom. Anđelo je naveo i da mu je Anita pretila samoubistvom i da je pokušavala da ga vrati nakon raskida, između ostalog i slanjem lažnog testa za trudnoću.
On je dodao da je Anita, kada bi ona raskidala, bila potpuno hladna, dok bi u suprotnoj situaciji pravila haos. “Pokazala si u odnosu sa mnom, uslovljavala si me, pretila mi, rekla si mi da ćeš mi lomiti lokal, automobil, da ćeš ići kod moje majke da se svađaš, pretila si samou*istvom, pobegla si, poslala mi sliku, pokušavala da me vratiš posle raskida. Sledeća stvar je što si mi poslala lažan test za trudnoću, pričala da si trudna, a pre toga si već jednom rekla da smatraš da si pobacila. Uzela si od drugarice test za trudnoću, i još jednoj osobi si poslala, to je Đedović. Htela si mi tako da me vratiš, sve radiš da bi ostvarila svoj cilj. Kad si ti ostavljala bole te k*rac za sve, bila si spremna da gaziš, a kad tebe neko želi da ostavi onda praviš haos. Pričala sam da sam te spasio, da sam ti spasio svaki dinar koji je ostao.” Takođe je naveo da ga je Anita vređala i da nije pokazivala empatiju u teškim trenucima, navodeći primer kada je rekao: “Kad me je Luka udario rekla si da me treba tući svaki dan, to govori koliko si zla osoba, koliko nemaš empatije.”
Anita je na optužbe odgovorila konstatacijom da Anđelo sada priča stvari koje mu ranije nisu smetale. On je zatim najavio da će sve navodne laži koje je izgovorila o njemu izneti na sud i dodao: “Nikad nikog nisam tužio, ali tebe hoću.”
Ovim izlaganjem Anđelo je jasno stavio do znanja da je među njima došlo do ozbiljnog raskola, a dalji razvoj događaja ostaje da se vidi.