Estrada
Anđelo izneo teške optužbe na račun Anite: najavio tužbu i otvoreno govorio o njihovom odnosu
U toku podele budžeta u rijalitiju Elita 9, Anđelo Ranković kritikovao je Anitu Stanojlović zbog njihovih sukoba i najavio sudski postupak.
Foto Izvor: Pink.rs
U toku podele budžeta u rijalitiju Elita 9, Anđelo Ranković kritikovao je Anitu Stanojlović zbog njihovih sukoba i najavio sudski postupak.
Tokom podele budžeta u Eliti 9, Anđelo Ranković je Aniti Stanojlović dodelio mali budžet, objašnjavajući svoju odluku nizom ozbiljnih optužbi na njen račun. On je izjavio da smatra da u njegov život nije ušla gora osoba, ističući da je Anita spremna na sve da bi ostvarila svoje ciljeve. Prema njegovim rečima, tokom njihove veze je bio izložen ucenama i pretnjama, među kojima su bile i pretnje lomljenjem lokala i automobila, kao i sukobi sa njegovom majkom. Anđelo je naveo i da mu je Anita pretila samoubistvom i da je pokušavala da ga vrati nakon raskida, između ostalog i slanjem lažnog testa za trudnoću.
On je dodao da je Anita, kada bi ona raskidala, bila potpuno hladna, dok bi u suprotnoj situaciji pravila haos. “Pokazala si u odnosu sa mnom, uslovljavala si me, pretila mi, rekla si mi da ćeš mi lomiti lokal, automobil, da ćeš ići kod moje majke da se svađaš, pretila si samou*istvom, pobegla si, poslala mi sliku, pokušavala da me vratiš posle raskida. Sledeća stvar je što si mi poslala lažan test za trudnoću, pričala da si trudna, a pre toga si već jednom rekla da smatraš da si pobacila. Uzela si od drugarice test za trudnoću, i još jednoj osobi si poslala, to je Đedović. Htela si mi tako da me vratiš, sve radiš da bi ostvarila svoj cilj. Kad si ti ostavljala bole te k*rac za sve, bila si spremna da gaziš, a kad tebe neko želi da ostavi onda praviš haos. Pričala sam da sam te spasio, da sam ti spasio svaki dinar koji je ostao.” Takođe je naveo da ga je Anita vređala i da nije pokazivala empatiju u teškim trenucima, navodeći primer kada je rekao: “Kad me je Luka udario rekla si da me treba tući svaki dan, to govori koliko si zla osoba, koliko nemaš empatije.”
Anita je na optužbe odgovorila konstatacijom da Anđelo sada priča stvari koje mu ranije nisu smetale. On je zatim najavio da će sve navodne laži koje je izgovorila o njemu izneti na sud i dodao: “Nikad nikog nisam tužio, ali tebe hoću.”
Ovim izlaganjem Anđelo je jasno stavio do znanja da je među njima došlo do ozbiljnog raskola, a dalji razvoj događaja ostaje da se vidi.
Elita 9: Anđelo ne štedi loše komentare za Anitu – 22.06.2026.
Estrada
Anđelo o prijateljstvu sa Terzom: Milica i ja nikada nismo želeli da pređemo granicu
Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.
Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.
U okviru najnovije podele budžeta u rijalitiju, Anđelo Ranković je odlučio da dodeli male budžete Filipu Đukiću i Borislavu Terziću Terzi, navodeći da mu novac nije presudan, već odnos i mišljenje koje ima o njima. On je istakao da su mu obojica dragi, te da sa Filipom ima dobar odnos od samog početka, iako ne provode puno vremena zajedno. “Filipe, mi smo od početka dobri, ne blejimo i ne provodimo po ceo dan. Mi se vrtimo u krug cele sezone, imam o tebi lepo mišljenje, dobar si, ispravan i pošten. Na početku si više komentarisao, bio si direktan, a onda te je ubila energija. Meni se dopada način na koji ti razmišljaš i držiš se svog stava. Ja ne mislim da si lažan u odnosu sa Aneli. Ne mislim da si kvaran i da hoćeš da naneseš zlo”, rekao je Anđelo.
Filip Đukić je odgovorio da mu budžet nije od značaja: “Mene boli uvo za budžet, nemam problem zbog malog budžeta i to mi je samo traženje razloga da nekome nešto zameriš. Svako ima pravo drugačije da rasuđuje, ali meni budžet ne smeta nego su mi bitno mišljenje i odnos.”
Kada je reč o Terzi, Anđelo ga je opisao kao vrednog, sposobnog i energičnog čoveka, koji je uvek spreman da pomogne. Posebno je naglasio koliko Terza ceni i poštuje porodicu, što smatra njegovom velikom vrlinom. “Terza, vredan, radan, energičan i sposoban. Ovde si se svima našao i bio tu šta god da mu je potrebno. Ti ceniš svoju porodicu, poštuješ je i to uvek ističeš. Ja nikad nisam mislio da ti imaš lošu dušu, pa i kad opsuješ i uvredio 1000 puta si pokazao da se istinki kaješ. Kad se desila situacija za nas reagovao si više nego korektno, sačekao si sve, a onda smo pričali. Ja sam se istinki izvinio jer smatram da sam pogrešio i rekao sam da snosim odgovornost i da Milica ništa nije kriva jer je to iz drugarstva preraslo u muvanje. Milica i ja nikad nismo hteli da pređemo granicu. Ja sam se izvinio i znam da si video da je iskreno”, objasnio je Anđelo.
Ovim rečima, Anđelo je pokazao koliko ceni iskrena prijateljstva i jasno stavio do znanja kako granice nisu pređene, istakavši poverenje i poštovanje među učesnicima.
Elita 9: Anđelo pohvalio Terzu jer ističe koliko ceni i poštuje porodicu – 22.06.2026.
Estrada
Anđelo uručio Staniji mali budžet, iznenadio je sve učesnike u Eliti
Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.
Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.
Veliko iznenađenje dogodilo se pred kraj podele budžeta u Eliti 9 kada je Anđelo Ranković odlučio da Staniji Dobrojević dodeli mali budžet. Ovakav potez niko nije predvideo, a Stanija nije krila iznenađenje zbog ove odluke. Anđelo je u svom obrazloženju naveo da je Stanija, iako ima prijatnu energiju i deluje smireno, ipak imala momente impulsivnosti, posebno kada je reagovala na Uroša. “Stanija, mali budžet, ali ti od mene zaslužuješ više. Koliko god da smo dobri ipak imaju ljudi sa kojima sam proveo više vremena. Ja sam rekao da imaš jaku prijatnu energiju, da si mirna i staložena. Mirnoću si demantovala jer si nasrnula na Uroša. Ušla si kad je ovde situacija kad je energija katastrofa i da nisi bila spremna na sve ovo. Meni to ne menja mišljenje o tebi da si staložena osoba sa kojom može da se priča kad nije u konfliktu. Ti imaš neke reakcija za koje ne mogu da verujem. Impulsivna si i reaguješ na sve kad se spomeneš. Meni se ne dopada jer ne zaviruješ u tuđe dvorište. Ne vidim da želiš da ulaziš u rat sa nekim nego želiš da rešiš svoju situaciju. Mislim da u odnosu sa Asminom nakon mesec dana nije bilo ljubavi nego poštovanje i samo ste na tome nosili odnos tri godine. Ti si prema meni zaista korektna i ne želim da ponavljam stvari koje sam ti zamerio. Krenulo je sa flertovanjem, a sve je to stalo i mislim da je ispalo bolje i normalnije. Mislim da bi bio pogrešan trenutak i mesto da se bilo šta desilo između nas”, rekao je Ranković.
Ovaj gest izazvao je veliko interesovanje među ostalim učesnicima i pratiocima rijalitija, a mnogi su komentarisali da su Stanijini protivnici sada zadovoljni ovakvim razvojem događaja.
Elita 9: Anđelo opako spustio Staniju, ovo sigurno nije ni sanjala da će se desiti – 22.06.2026.
Estrada
Maja Berović izvadila silikone iz usana: Prirodni izgled mi više prija
Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu
Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu
Maja Berović, popularna pevačica poznata po svom upečatljivom izgledu i energičnim nastupima, nedavno je donela odluku da ukloni silikone iz usana. U razgovoru za Pink, Maja je otkrila da je ovaj potez rezultat lične želje, a ne trenutnog trenda. Kako je istakla, želela je da se vrati svom prirodnom izgledu, jer joj je s godinama postalo važno da se dobro oseća u svojoj koži.
“Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend, možda jeste, ali meni je smetalo. Imala sam problem i iz tog razloga sam se odlučila, naravno i iz estetskog… Shvatila sam da mi to prosto nije lepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam smogla hrabrosti da to uradim. Ali mislim da se vraća taj prirodni izgled, što je dobro”, rekla je Maja za Pink.
Pevačica je naglasila da trenutno nema želju da menja još nešto na sebi: “Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam želela, ja sam promenila.”
Ovo leto za Maju biće posebno radno, budući da planira niz nastupa širom regiona. Ipak, porodica joj ostaje na prvom mestu, pa su suprug i sin uvek uz nju. “Hoće, on je uvek sa mnom. Vodimo ga svuda sa nama. Naravno, ne vodimo ga na nastupe, ali gde god idemo mi, ide i on sa nama. I muž i sin, sve pakujem u jedan kofer i idemo svi kao čergari. Drugačije ne bih bila srećna. Oni su mi najvažniji da su mi tu u blizini i onda sam ja potpuno opuštena”, iskrena je Berovićeva.
Fanovi su podržali Majinu odluku, a ona poručuje da sa mnogo energije ulazi u novu radnu sezonu, spremna za sve predstojeće izazove.
-
Estrada21 hours agoSKINULA SE KĆERKA GOCE TRŽAN! Pokazala zavidnu figuru na odmoru, sa njom i dečko Vukašin Jovanović (FOTO)
-
Estrada20 hours agoDETE KOJE IMA 5 GODINA NIJE VIDELA 3 GODINE: Lejdi Di otvoreno kritikovala Aneli Ahmić: Ne smatram je podobnom majkom ! (VIDEO)
-
Estrada21 hours agoSara Stojanović otvoreno o bivšoj vezi sa fudbalerom (VIDEO)
-
Estrada21 hours agoSVE PUCA OD ELEGANCIJE: Aca Kos slavio punoletstvo ćerke Šarića uz Cecu Dimitrić (FOTO)
-
Estrada24 hours agoSara sa suzama u očima poručila porodici i otkrila svoja osećanja prema Muratu
-
Estrada21 hours agoINDIRA RADIĆ: Šta će ljudi drugo da rade nego da idu na koncerte i provode se (VIDEO)
-
Estrada23 hours agoDuško Šarić slavi punoletstvo ćerke Darie u luksuznom beogradskom hotelu
-
Estrada22 hours agoDŽAJA otkrio najkritičniji momenat za OPSTANAK AMADEUS BENDA: Pitali smo se kako dalje… (VIDEO)
