Estrada
Luka otkrio kako je nastao sukob sa Terzom i zašto je Aniti savetovao da ne spominje Milicu
Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.
Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.
Nakon što je Terza gostovao u radiju, Luka Vujović se pojavio kako bi izneo svoju stranu priče o sukobu sa njim. Luka je naveo da između njih do tada nije bilo ozbiljnih uvreda, ali da je sada došlo vreme da mu kaže sve što misli. “Kad sam mu rekao j*bem ti sve, nisam siguran da je mislio na dete, vređao sam ga i vređao bih ga pet sati, i grizao bih ga pet sati. Meni se Anita kune u nerođeno dete, znači Milica i Đedović su bili u sukobu, Đedović je hteo da Anita ispriča Kačavendi za Anđela i Milicu, ali ona nije htela. Onda je Anita ispričala i izvinjavala se Milici, onda je rekla okej, ali da je istina da je Đedović to rekao, a Anita je ubačena u vatru. Đedović se miri sa Milicom, a ona pokreće priču na Elitoviziji za Relju”, objasnio je Luka.
Luka je dalje ispričao da je jednom, dok je bio pod dejstvom alkohola, vređao Sofiju, ali u to vreme nije bio u vezi sa njom. Istakao je da je uvek branio Sofiju u vezi sa Danom i nije se mešao u njihove konflikte, dok se Terza uvek uključivao u njegove svađe. On je naglasio: “Da li sam ja ikad pričao šta je rekao za Sofiju, za Milicu napolju? Nikad. To radi drug. Anita je rekla to za Milicu, ali se ogradila, ona se izvinila Terzi, a ja sam joj rekao da nikad ne uzima Milicu u usta”, zaključio je Vujović.