Connect with us

Estrada

Luka otkrio kako je nastao sukob sa Terzom i zašto je Aniti savetovao da ne spominje Milicu

Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.

Nakon što je Terza gostovao u radiju, Luka Vujović se pojavio kako bi izneo svoju stranu priče o sukobu sa njim. Luka je naveo da između njih do tada nije bilo ozbiljnih uvreda, ali da je sada došlo vreme da mu kaže sve što misli. “Kad sam mu rekao j*bem ti sve, nisam siguran da je mislio na dete, vređao sam ga i vređao bih ga pet sati, i grizao bih ga pet sati. Meni se Anita kune u nerođeno dete, znači Milica i Đedović su bili u sukobu, Đedović je hteo da Anita ispriča Kačavendi za Anđela i Milicu, ali ona nije htela. Onda je Anita ispričala i izvinjavala se Milici, onda je rekla okej, ali da je istina da je Đedović to rekao, a Anita je ubačena u vatru. Đedović se miri sa Milicom, a ona pokreće priču na Elitoviziji za Relju”, objasnio je Luka.

Luka je dalje ispričao da je jednom, dok je bio pod dejstvom alkohola, vređao Sofiju, ali u to vreme nije bio u vezi sa njom. Istakao je da je uvek branio Sofiju u vezi sa Danom i nije se mešao u njihove konflikte, dok se Terza uvek uključivao u njegove svađe. On je naglasio: “Da li sam ja ikad pričao šta je rekao za Sofiju, za Milicu napolju? Nikad. To radi drug. Anita je rekla to za Milicu, ali se ogradila, ona se izvinila Terzi, a ja sam joj rekao da nikad ne uzima Milicu u usta”, zaključio je Vujović.

Elita 9: Luka objašnjava sukob sa Terzom – 24.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aneli pokazala ljubomoru zbog Lores, Filipu jasno stavila do znanja svoje granice

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Published

on

By

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Aneli Ahmić ponovo je pokazala svoju ljubomoru prema Filipu Đukiću, ovog puta zbog njegovih izjava vezanih za Lores u rijalitiju ‘Elita 9’. Nakon što je Filip izjavio da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa Aneli, iako tvrdi da je zaljubljen u Aneli, ona je burno reagovala i poručila mu da više nema šta da traži sa njom.

U razgovoru pred ostalim učesnicima, Aneli je otvoreno iznela svoj stav: “Za ovog dečka ovde, koji kaže da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa mnom, a govori da je zaljubljen u mene, sve su mi se kockice složile, on je takav folirant.” Time je istakla da joj je sada sve jasno u vezi Filipovog ponašanja.

Filip je odgovorio na Aneline reči sa nevericom, ističući da mu nije jasno zbog čega ga toliko proziva pred svima: “Po dve hiljaditi put devojka ustaje napušava me ovde, ne znam o čemu se radi. Pošto…”. Njihova razmena mišljenja i dalje privlači pažnju gledalaca, dok se napetost između njih očigledno ne smanjuje.

Elita 9: Aneli gori od ljubomore,poručila Filipu: Nemoj da ti dokažem sve za pet minuta- 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin i Stanija u žestokom sukobu: podsećanja na neprijatne trenutke i uvrede u programu

Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.

Published

on

By

Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.

Tokom emitovanja rijalitija, situacija je eskalirala kada je Asmin napustio emisiju, a Aneli i Stanija su nastavile razgovor u studiju. Međutim, ubrzo su se u radio uključili i Asmin zajedno sa Majom, što je izazvalo potpuni haos među učesnicima. U toku rasprave, Maja je istakla: “Opet ste pokazale da ja džojstik u mojim rukama, i da Asmin može da ih ima kad god hoće.” Asmin je uputio provokativno pitanje Đukiću: “Evo je l’ bi ti kume bio sa ovakvom ženom u vezi?”, misleći na Aneli i Staniju, na šta je Đukić odgovorio negativno. Uvrede i napete rečenice nastavile su da se razmenjuju, dok su učesnici podsećali jedni druge na neprijatne zajedničke trenutke iz prošlosti.

Elita 9: Totalni džumbus, Maja i Asmin se vratili u radio kod Aneli i Stanije – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija priznala razočaranje u Anđela: očekivala sam više hrabrosti, on bez želje za kontaktom posle rijalitija

Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.

Published

on

By

Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.

U najnovijoj emisiji koju su vodili Bora Santana i Filip Đukić, gosti su bili Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković. Tokom razgovora, Stanija je iskreno iznela svoje mišljenje i priznala da se razočarala u Anđela, jer je očekivala da pokaže više hrabrosti u njihovom odnosu. Anđelo je na pitanje da li mu se sviđaju starije devojke i da li bi bio u vezi sa Stanijom odgovorio da u poslednje vreme ima iskustva sa starijima, ali da mu više prijaju mlađe devojke. Dodao je da ga je situacija sa Stanijom iznenadila, ali da mu je ona privlačna i lepa.

Ipak, Anđelo je bio vrlo jasan po pitanju budućnosti njihovog odnosa van rijalitija, rekavši: “Ne postoji mogućnost napolju ni da se zapratimo!” Stanija je potvrdila da je između njih sve rešeno i da je priča završena. Ova situacija je izazvala dosta reakcija među fanovima, a oboje su dali do znanja da nemaju nameru da održavaju kontakt nakon završetka rijalitija.

Elita 9: Anđelo o’ladio Staniju, ona očekivala da će biti hrabriji – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada