Connect with us

Estrada

Sukob Stanije i Aneli protiv Asmina u emisiji ‘Pretres nedelje’: žestoke reči i suze

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Stanija i Aneli udružile su snage protiv Asmina, a rasprava je kulminirala burnim optužbama, uvredama i emotivnim reakcijama.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Stanija i Aneli udružile su snage protiv Asmina, a rasprava je kulminirala burnim optužbama, uvredama i emotivnim reakcijama.

U emisiji ‘Pretres nedelje’ sa Milanom Miloševićem, glavna tema bila je odnos između Asmina, Aneli i Stanije. Aneli je iznela da ju je Asmin kontaktirao dok je bila u Dubrovniku, dok se u raspravu uključio i Ivan, koji je rekao: “On je zajebao obe. Stopirao je ovu priču da bi otišlo u medije.” Milan je upitao Aneli da li je kontaktirala Elmu, na šta je ona potvrdila i dodala da je zamolila Elmu da zaustavi priču. Ivan je zatim optužio Aneli da je iskoristila celu situaciju kao ekskluzivu za ulazak u rijaliti, što je ona ranije negirala. Voditelj je napomenuo da su skrinšotovi koje je Asmin objavljivao išli direktno Aneli, naročito oni vezani za Staniju.

Stanija je optužila Asmina da je iza njenih leđa razgovarao sa Aneli i Elmom, nazvavši ga lažovom. Asmin joj je na to uzvratio uvredom: “Mrš p*ostitutko”. Aneli je otkrila da ju je Asmin zvao i molio da oprosti Staniji, dok je Stanija zaključila: “On je hteo mene da upropasti da bi postao slavan. Hvala Bogu što si ušla.” Emisija je protekla u znaku burnih emocija, rasprava i teških reči između aktera.

Elita 9: Žestok obračun Aneli i Stanije protiv Asmina – 21.04.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jelena Vučković pokazala novu figuru nakon razvoda, uživa sa dečkom iz Beograda

Pevačica se pojavila u bikiniju na Instagramu, a javnost komentariše i njen izbor partnera

Published

on

By

Pevačica se pojavila u bikiniju na Instagramu, a javnost komentariše i njen izbor partnera

Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske i Radeta Vučkovića, ponovo je u fokusu estradne javnosti. Nakon razvoda, pevačica je na Instagramu podelila fotografije sa bazena na kojima je pokazala zavidnu figuru, a pažnju je privukla i vest da uživa u novoj vezi sa ugostiteljem iz Beograda.

Na objavljenim fotografijama Jelena pozira u koralnom bikiniju na ivici bazena. Njena izvajana figura, vidljivi trbušnjaci i noge izazvali su brojne komentare, a mnogi su primetili da pevačica izgleda bolje nego ikada. Fanovi su joj uputili brojne pohvale ispod objava, a slike su brzo obišle društvene mreže.

Jelena je ovim potezom jasno stavila do znanja da je spremna za novo životno poglavlje i da zrači samopouzdanjem. “Jelena je divna devojka i javna ličnost za primer, videli smo je u Miletovom kafiću”, navodi izvor iz okruženja pevačice.

U javnosti je posebnu pažnju izazvao i njen novi emotivni izbor. Mile, ugostitelj sa Dorćola, bio je u centru komentara zbog navoda o finansijskim problemima iz prošlosti, uključujući dugovanja prema bivšim partnerkama. Ipak, pevačica se nije oglašavala na ovu temu, već je fokusirana na svoje nastupe i privatni život.

Podsećamo, Jelena Vučković je poznata po svom muzičkom talentu, ali i po tome što posle ličnih promena zrači novom energijom, što su pratioci na društvenim mrežama i prepoznali.

Pročitaj još

Estrada

Nikolina Kovač sa porodicom uživa na moru, poslala iskrenu životnu poruku

Pevačica je na Instagramu podelila porodične trenutke i otvorila dušu o izazovima koje nosi život

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila porodične trenutke i otvorila dušu o izazovima koje nosi život

Nikolina Kovač, poznata pevačica, iskoristila je letnje dane da sa suprugom Sašom Kaporom i troje dece otputuje na more. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa odmora, pokazujući kako uživa sa porodicom nakon što je pre četiri meseca rodila sina Simeona.

Na objavljenim fotografijama Nikolina je u prirodnom izdanju, nasmejana i opuštena, dok sa decom provodi vreme na plaži i u šetnjama. Fanovi su imali priliku da vide kako izgleda porodična svakodnevica popularnog para i koliko im znači zajednički odmor.

Pored vizuelnih trenutaka, Nikolina je uz jednu objavu podelila emotivnu poruku o životnim izazovima: “Teško je duši prihvatiti da oni u koje si verovao nisu deo tvog bića da ti ne misle baš najbolje. Teško je srcu pojmiti da bitke koje vodiš niko ne primećuje. Teško je pokloniti osmeh, a sve zaboraviti, nije lako… Moje srce bira stazom ljubavi, puštati da duša sazreva, da putuje, oblikuje se kako samo ona to zna, kako ume. Stazom ljubavi”, napisala je pevačica.

Nikolina i Saša Kapor su u skladnom braku i imaju još dvoje dece, sina Nikolaja i ćerku Nikoletu. Povodom porođaja, Nikolina je ranije istakla da se dobro oporavlja i da je presrećna zbog dolaska trećeg deteta. Takođe je podelila da je ime Simeon biblijskog porekla i nosi značenje “Bog sluša”.

Odmor na moru očigledno prija celoj porodici, a Nikolina je još jednom pokazala koliko joj je važno da neguje bliske odnose i deli iskrene emocije sa svojim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Ane Paška otkrila borbu sa psihozom: Posle mesec dana na psihijatriji krenula na put biciklom

Hrvatska pevačica je otvoreno govorila o teškom periodu, terapiji i odluci da potraži novi početak, a podršku je dobila od porodice

Published

on

By

Hrvatska pevačica je otvoreno govorila o teškom periodu, terapiji i odluci da potraži novi početak, a podršku je dobila od porodice

Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška podelila je sa javnošću svoju ličnu priču o borbi sa psihičkim problemima. U intervjuu je otkrila da je nakon tri nedelje nesanice potražila stručnu pomoć i provela mesec dana na psihijatriji, gde joj je dijagnostikovana psihoza F23.

Tokom lečenja, kako je ispričala, pila je između 12 i 15 lekova dnevno, što joj je donelo olakšanje, ali i izazvalo snažnu potrebu za promenom. Presudan trenutak nastupio je kada je, po povratku kući, odlučila da krene na putovanje biciklom bez plana kada će se vratiti. Svoju odluku poverila je roditeljima, a podršku je dobila od oca, koji joj je odmah ponudio pomoć.

“Meni je trebalo nekoliko meseci da odem na psihijatriju i tamo sam otišla potražiti pomoć. Bila sam tu nekih mesec dana i onda sam počela ekstremno spavati od tih lekova, pila sam 12 do 15 lekova dnevno”, ispričala je Ane Paška.

Pevačica je detaljno opisala teškoće sa kojima se suočavala, posebno ističući nesanicu i osećaj haosa. “Dijagnoza koju sam dobila je psihoza F 23 i to se manifestovalo kroz nesanice. Tri nedelje sekunde nisam spavala, to je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu”, rekla je u emisiji “Nedjeljom u 2”.

Nakon što je počela svoju biciklističku avanturu, Ane je osetila povratak snage i volje, što joj je pomoglo na putu oporavka. Fanovi i javnost su sa pažnjom pratili njeno iskustvo, a podrška porodice bila joj je ključna tokom najtežih dana.

Pročitaj još

Estrada