Connect with us

Estrada

Anđelo i Stanija ne kriju flert: šifrovane poruke i opuštena atmosfera oko rulet stola

Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković nastavili su zagonetno ćaskanje, a njihovo međusobno zadirkivanje postaje sve otvorenije tokom zajedničkog vremena u kazinu.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković nastavili su zagonetno ćaskanje, a njihovo međusobno zadirkivanje postaje sve otvorenije tokom zajedničkog vremena u kazinu.

Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković nastavili su da privlače pažnju gledalaca svojim ponašanjem u rijalitiju, ovog puta za rulet stolom gde su započeli razgovor prepun šifrovanih poruka i sve očiglednijeg flerta. Stanija je kroz osmeh ponavljala: “Poludela bih”, na šta joj je Anđelo odgovorio: “Ne bi poludela, bilo bi ti dobro, ali bolje da ideš”, dok se zabavljao njenom reakcijom.

Njihova konverzacija ubrzo je postala još intrigantnija, kada je Stanija primetila: “Aaa, to ti misliš na nešto drugo”, dok se smejala. Anđelo je uzvratio: “Napolju sve lepo”, na šta je Stanija objasnila da misli na psihičko rasterećenje, a Anđelo ironično dodao: “Da, na to mislim, na psihu.”

U nastavku druženja, Anđelo je priznao: “Meni je ovo najgora sezona, ali nema veze, izguraćemo i ovo pa ćemo da nadoknadimo sve”, što je izazvalo zajednički smeh sa Stanijom. Njihove šale i dvosmislenosti pokazale su da su među njima prisutne simpatije, a gledaoce ostavljaju da nagađaju koliko će daleko otići njihovo zbližavanje.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

KAŽEŠ NIKAD NEĆU I TO TI SE DESI: Lena Čolak ispričala kako se ZALJUBILA u Švedskoj

Published

on

By

Lena je otkrila da je do njihovog susreta došlo sasvim slučajno, tokom njenog boravka u Stokholmu zbog nastupa.

Pevačica Lena Čolak gostovala je u emisiji AmiG Show, gde je govorila o svom privatnom životu i tome kako je upoznala svog budućeg supruga, sa kojim je danas u srećnom odnosu.

– Upoznali smo se u Stokholmu, imala sam nastup. U petak sam radila u klubu, a u subotu je bila privatna proslava koju je on organizovao za svog radnika, tako da smo se upoznali tad.

Pevačica je dodala da je tih dana imala specifičan osećaj prema gradu u kojem se nalazila, pa je čak pomislila da nikada ne bi mogla da živi tamo.

– I sve ono što kažeš u životu “e nikad neću to”, to ti se na kraju desi.

Nakon prvog susreta, par se ponovo video dva meseca kasnije, a kako Lena kaže, od tada se više nisu razdvajali. Istakla je i da im jezik nije predstavljao nikakvu prepreku u komunikaciji, budući da njen suprug odlično govori srpski, iako je rođen u Švedskoj, a poreklom je iz Leskovca.

Pevačica je sa osmehom govorila i o njegovom poreklu, koje joj je dodatno bilo simpatično.

– Toliko mi je to bilo simpatično, nekako sam se zaljubila u sve to. I uopšte, ljudi iz Leskovca su nekako harizmatični, drugačiji, meni zanimljvi baš zato što imaju taj specijalan dijalekat.

Celo gostovanje Lene Čolak možete pogledati ovde:

Pročitaj još

Estrada

Estrada se oprašta od Marka Pantića: Kolege i prijatelji emotivnim porukama na društvenim mrežama

Poznati novinar i voditelj iznenada preminuo u 36. godini, brojne javne ličnosti dele uspomene i sećanja

Published

on

By

Poznati novinar i voditelj iznenada preminuo u 36. godini, brojne javne ličnosti dele uspomene i sećanja

Novinar i voditelj Marko Pantić, poznatiji kao Ludo Pero, iznenada je preminuo 26. juna 2026. godine u Beogradu, u 36. godini života. Vest o njegovoj preranoj smrti pogodila je ne samo porodicu, već i veliki broj kolega, prijatelja i ličnosti sa domaće estrade, koji su se tokom dana opraštali od Marka putem društvenih mreža.

Marko je ostavio upečatljiv trag u svetu novinarstva, a njegove emisije i intervjui ostaće upamćeni po autentičnom pristupu i vedrom duhu. Mnoge javne ličnosti podelile su svoje emocije i sećanja na zajedničke trenutke sa Markom. Pevačica Breskica objavila je zajedničku fotografiju uz reči: “Ako sam se sa nekim iskreno smejala tokom intervjua, to si bio ti… Ne postoje prave reči za ovo, bio si neko sa kime je bilo zadovoljstvo raditi.”

Slične reči podrške i tuge uputila je i Tamara Milutinović, ističući: “Uvek si bio bleskast, svoj, nepredvidiv, a baš takvog smo te svi voleli. Putuj sa anđelima, Marko. U našim srcima zauvek ostaješ.” Marija Ramadanovski kratko je napisala: “Počivaj u miru,” uz simbol molitve.

Voditelj Darko Tanasijević izrazio je šok povodom vesti, navodeći da nije mogao da poveruje: “I dalje sam u šoku zbog najgore moguće vesti koju sam primio sinoć… Hvala na kolegijalnosti, na drugarstvu, na svemu. Nije smelo ovako.” Milan Milošević, takođe voditelj, dodao je: “Prerano je… Tuga,” a Sanja Grujić poručila: “Putuj sa anđelima dušice.”

Pevačica Marija Šerifović oprostila se emotivnom porukom na Instagramu: “Bog nekada zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali.”

Brojne objave na društvenim mrežama potvrđuju koliko je Marko bio cenjen i voljen među kolegama i prijateljima sa estrade. Njegova energija i originalnost ostaju zauvek u sećanju svih koji su ga poznavali.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić u žestokom sukobu tokom emisije

Rasprava u emisiji ‘Sa mesta splačina’ podigla prašinu, Stanija i Aneli razmenile oštre optužbe pred kamerama

Published

on

By

Rasprava u emisiji ‘Sa mesta splačina’ podigla prašinu, Stanija i Aneli razmenile oštre optužbe pred kamerama

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić ponovo su se našle u centru pažnje javnosti nakon burne rasprave u emisiji ‘Sa mesta splačina’ na TV Pink. Tokom razgovora, došlo je do otvorenog sukoba između dve učesnice, a gledaoci su imali priliku da prate njihove direktne optužbe i emotivne reakcije.

Stanija nije štedela reči na račun Aneli, nazivajući je folirantkinjom i iznoseći tvrdnje da Aneli nikada nije imala prava osećanja prema Asminu. “Tebi ti je bilo bitnije da se operišeš, ostavljaš Noru samu, ideš na aftere i da Asmin ne zna gde si po tri dana. On je pobegao od tebe, a njemu si napisala ‘učinio si mi najveću uslugu'”, istakla je Stanija tokom emisije.

Aneli je uzvratila, navodeći da Stanija prelazi svaku meru i da njene optužbe traju danima, što, kako tvrdi, pokazuje da Stanija i dalje ima emocije prema Asminu. “Poršelina je za tebe dama. Što se tiče Stanije, ona je prešla svaku meru. Govoriš to danima što znači da voliš Asmina i dan danas”, rekla je Aneli tokom rasprave.

Voditelj Dača se uključio pitanjem zbog čega Aneli stalno pominje novac koji je Asmin davao Staniji, na šta je Stanija odgovorila da su Aneli jedino važne pare i da ona želi da glumi žrtvu. Rasprava je kulminirala kada su obe iznele svoje stavove o navodnim dogovorima oko Nore i pokušajima pomirenja sa Asminom.

Ova emisija izazvala je burne reakcije gledalaca na društvenim mrežama, a sukob Stanije i Aneli još jednom je pokazao koliko su odnosi među učesnicima “Elite” napeti i nepredvidivi.

Elita 9: Žestoka verbalna rasprava Aneli i Stanije, tresu se zidovi – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada